SEOSEM24 najlepszą agencją SEO według Rating Captain. Zadecydowały opinie

Agencje SEO opinie - SEOSEM24.

Internauci zastanawiają się bardzo często, czy dobre opinie oraz oceny w Mapach Google i innych miejscach w sieci są na pewno miarodajne, jeśli chodzi o jakość oferowanych przez firmy usług i produktów. Dla wielu osób to właśnie opublikowane w internecie recenzje są najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z oferty.

Platforma Rating Captain do pozyskiwania opinii sklasyfikowała najlepsze agencje SEO w Polsce na bazie tego, jak wyglądają opinie oraz oceny w sieci na temat wspomnianych firm.

Dlaczego w rankingu agencji SEO Rating Captain bierze pod uwagę opinie?

Opinie na temat agencji SEO takich jak:

 • SEOSEM24,
 • Widoczni Poznań,
 • Delante Kraków,
 • Grupa TENSE Kraków,
 • Semcore Poznań,
 • Sempire Poznań,
 • Artefakt Wrocław,
 • EACTIVE Wrocław,
 • Internet ica Warszawa oraz.
 • SEOGroup Gdynia,

a także zarządzanie tymi opiniami zostały wzięte pod uwagę w rankingu stworzonym przez Rating Captain. Opinie oraz oceny, a także to, jak reagują na nie właściciele agencji ma spory wpływ zarówno na poziom zaufania, jak i widoczność w sieci firmowych profili oraz stron WWW. Nikt, bowiem, jeśli chodzi o marketing internetowy nie chce kupować kota w worku.

Oceny oraz opinie są jednym z najważniejszych parametrów określających pozycję firmy. Nieprzypadkowo w Google to właśnie ten parametr ma tak duży wpływ na lokalne SEO. Internauci są bowiem coraz bardziej świadomi przy podejmowaniu decyzji o wyborze konkretnego usługodawcy.

Dla SEOSEM24, a także pozostałych agencji wymienionych w kolejności zgodnej z klasyfikacją tak wysoki wynik w rankingu opinii jest z pewnością niemałym wyróżnieniem.

 

Czy tylko dobre opinie decydują o reputacji agencji SEO? Dlaczego agencja SEOSEM24 jest TOP1?

Opinie są jednym z kilku parametrów, które decydują o reputacji agencji SEO. W rankingu opinii Rating Captain zostały wzięte pod uwagę nie tylko średnia ocena i liczba opinii, ale także aspekty między innymi takie, jak:

 • nowe opinie w ostatnim kwartale,
 • średnia długość opinii oraz.
 • odsetek opinii bez tekstu.

Jak, zatem widać ważny w przypadku agencji SEOSEM24 i wszystkich pozostałych wymienionych firm, które znalazły się niżej w rankingu jest także stały przypływ opinii.

Dodatkowo w ocenie reputacji agencji SEO specjaliści z Rating Captain wzięli pod uwagę zaangażowanie w komunikację z klientami ze strony 10 badanych agencji SEO.

Brany pod uwagę był także współczynnik negatywnych opinii, jakie pojawiły się na profilu firmowym Google Maps. Niewielka liczba negatywnych recenzji na temat działalności z dowolnej branży jest czymś naturalnym.

Ważny w rankingu był również czas, jaki mija od opublikowania opinii do odpowiedzenia na nie przez agencję. Istotne jest, aby opublikowane recenzje jak najkrócej pozostawały bez odzewu. SEOSEM24 na tym polu wygląda bardzo dobrze, choć przyzwoity wynik osiągnęły również wszystkie pozostałe agencje SEO, które znalazły się w rankingu.

Agencja SEOSEM24 uzyskała tak doskonały wynik dzięki temu, że w momencie tworzenia rankingu opinii zanotowała średnią ocen na wysokości 4.97, zebrała liczbę 393 opinii na platformie Google Moja Firma, a także między innymi niezły czas odpowiedzi, czyli 5 dni. Wszystkie pozostałe parametry, które wpłynęły na pierwsze miejsce SEOSEM24 w prestiżowym rankingu można przeczytać na oficjalnej stronie WWW Rating Captain.

Wszystkie ujęte w rankingu firmy pojawiły się w Mapach Google po wpisaniu frazy kluczowej „agencje SEO”, gdy lokalizacja wyszukiwania ustawiona była na całą Polskę. 10 znajdujących się najwyżej w wynikach wyszukiwania firm zostało poddanych dokładnej analizie i klasyfikacji. Specjaliści od budowania zaufania z Rating Captain w pełni zasłużenie wyróżnili zatem: SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa TENSE Kraków, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, REACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa oraz SEOGroup Gdynia.

 

Dlaczego pierwsze miejsce agencji SEOSEM24 według klasyfikacji Rating Captain jest sporym osiągnięciem? Jakie skutki niesie ze sobą wyróżnienie w rankingu opinii?

Pierwsze miejsce SEOSEM24 jest sporym osiągnięciem między innymi ze względu na to, jak wiele w Polsce jest agencji SEO. Wyróżnienie w rankingu opinii na tle tak ogromnej konkurencji stanowi spory atut w walce o klienta.

Reputacja marek jest aktualnie mocno zdigitalizowana. Któż, jak nie agencja SEO ma bowiem mieć dobry wizerunek w sieci. Najwyższe miejsce SEOSEM24 w rankingu opinii może być dla potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z oferty, bodźcem do podjęcia decyzji.

Wyróżnienie w rankingu stworzonym przez Rating Captain to także potwierdzenie eksperckiej wiedzy oraz doświadczenia. Pojawienie się w świadomości odbiorców jako agencja SEO wyróżniona w prestiżowym rankingu może być dużo szybsze, niż pojawienie się potrzeby skorzystania z usług marketingowych. W związku z tym w momencie, gdy pojawi się u internautów potrzeba skorzystania z marketingu internetowego będą już wiedzieć, do kogo się zwrócić.

Warto także pamiętać o topowych miejscach, które zajęły w rankingu opinii pozostałe agencje SEO. Wszystkie wymienione firmy niewątpliwie skorzystają na samym fakcie, że znalazły się w TOP10.

 

Dlaczego ranking opinii jest miarodajny? SEOSEM24 i pozostałe agencje SEO z TOP10

Ranking opinii wykonany przez Rating Captain jest miarodajny z tego względu, że specjaliści z tej platformy zachowują całkowity obiektywizm. Dodatkowo można ufać wykonanym audytom ze względu na specjalizację Rating Captain. Bazując na wykonanym audycie podsumowują wyniki, nie ingerując w ich zawartość. W związku z tym nie można powiedzieć, że wymienione agencje SEO jedynie w opinii Rating Captain są najlepsze. Poza tym, co innego, jak nie opinie klientów decyduje o zadowoleniu ze świadczonej usługi. Wyniki, jakie osiągnęła w audycie agencja SEOSEM24 oraz wszystkie pozostałe z TOP10 zostały dokładnie opisane na oficjalnej stronie platformy Rating Captain. Podsumować możemy zatem wszystkie wyróżnione w rankingu opinii agencje.

SEOSEM24 może pochwalić się średnią ocen 4.97, liczbą opinii 393, nowymi opiniami w ostatnim kwartale w liczbie: 156, a także średnią długością opinii: 137 znaków.

Logo SEOSEM24 - opinie o agencjach.

Druga agencja SEO w rankingu, czyli Widoczni Poznań zanotowała w chwili tworzenia rankingu średnią ocen: 4.92, liczbę opinii: 386, nowe opinie w ostatnim kwartale w liczbie: 23, średnią długość opinii: 177 znaków, a także 8% opinii bez tekstu.

Logo Widoczni.

Delante Kraków to agencja SEO, która zanotowała trzecie miejsce. Średnia ocen w tym przypadku to: 4.83, liczba opinii to 193, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się 18 razy, średnia długość opinii w Google Moja Firma ma: 206 znaków, natomiast odsetek opinii bez tekstu wynosi 26%.

Logo Delante.

Czwarte miejsce w rankingu stworzonym przez Rating Captain zajęła Grupa Tense Poznań. Uzyskała ona średnią ocen: 4.33, 330 opinii, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się w liczbie 15, średnia długość opinii wyniosła 275 znaków, a odsetek opinii bez tekstu wynosi 23%.

Logo Tense.

Na piątym miejscu w rankingu opinii uplasowała się agencja Semcore Poznań. Jej średnia ocena wyniosła 4.82, liczba opinii 162, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się w 6 razy, średnia długość opinii to 256 znaków, a odsetek opinii bez tekstu to 12%.

Logo Semcore.

Na szóstym miejscu jest Sempire Poznań. Średnia ocena tej agencji to 4.8. Liczba opinii to 96, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się 9 razy, średnia długość opinii to 175 znaków, a 10% z nich jest bez tekstu.

Logo Sempire.

Siódme miejsce należy do Artefakt Wrocław. Średnia ocena wynosi 4.4. liczba opinii: 173, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się 12 razy, średnia długość opinii to 191 znaków, a odsetek opinii bez tekstu wynosi 21%.

Logo Artefakt.

Na ósmym miejscu jest EACTIVE Wrocław. Wspomniana agencja SEO zanotowała następujące parametry: średnia ocena: 4.48, liczba opinii: 80, nowe opinie w ostatnim kwartale: 3, średnia długość opinii: 229 znaków, a odsetek opinii bez tekstu to: 22%.

Logo Eactive.

9 Miejsce należy do agencji Internetica z Warszawy. Średnia ocena wynosi: 4.35, liczba opinii to: 106, nowe opinie w ostatnim kwartale na temat tej agencji SEO pojawiły się w liczbie 4, średnia długość opinii to 225, a odsetek opinii bez tekstu wynosi 23%.

Logo Internetica.

SEOgroup Gdynia jako agencja SEO ulokowana na dziesiątej pozycji w rankingu TOP10 agencji SEO odznacza się średnią ocen w wysokości: 4.99, liczbą opinii: 72, ma jedną nową opinię w ostatnim kwartale, a także średnią długość opinii: 189 znaków i odznacza się także odsetkiem opinii bez tekstu: 8%.

Logo SEOgroup.

Co wykazał ranking oraz audyt przeprowadzony w ramach rankingu opinii? Rating Captain i analiza agencji SEOSEM24

Ranking oraz audyt przeprowadzony przez Rating Captain pokazał wszystkie parametry związane z zarządzaniem opiniami przez topowe agencje SEO. Dla przykładu agencja, która zajęła pierwszą pozycję, czyli SEOSEM24 osiągnęła ją dzięki nie tylko dużej liczbie wszystkich wartościowych recenzji, ale także, z tego powodu, że wiele z nich pojawiło się w ostatnim kwartale. Średnia ocen, długość wystawianych opinii, krótki czas oczekiwania na odpowiedź ze strony agencji i pozostałe szczegółowo opisane w wynikach audytów czynniki determinują widoczność w sieci firmowych profili.

Agencje SEO ze względu na to, że specjalizują się w budowaniu zaufania swoich klientów, same powinny mieć doskonałą wizytówkę w sieci. W związku z tym można tylko pogratulować 10 najlepiej ocenionym w tym rankingu agencjom.

Podsumowując, agencje SEO, które znalazły się w rankingu TOP10 w Polsce zostały wybrane dzięki temu, że są najlepiej pozycjonowane w Mapach Google. Zostały one poddane szczegółowej ocenie oraz analizie. W największej mierze specjaliści z Rating Captain skupili się na zbadaniu opinii i zarządzania nimi przez klasyfikowane agencje. Świadomość internautów jest spora i zanim zdecydują się na skorzystanie z oferty usługodawcy niemal zawsze sprawdzają bowiem, czy danym firmom warto zaufać. Opisane w tym artykule najlepsze agencje SEO w Polsce zdecydowanie cieszą się bardzo dużym zaufaniem internautów.

Polecamy:
Czy faktoring to coś dla Twojej firmy?
Kontrola dostępu i bezpieczne logowanie dla pracowników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com