Ekspres do kawy w firmie – czym powinien się wyróżniać?

 

 

Wybranie dobrego ekspresu do kawy przeznaczonego do firmy może nastręczać sporo trudności. Na rynku znajduje się wiele modeli o różnych funkcjach, dlatego znalezienie tego odpowiedniego może być dla osoby bez żadnej wiedzy i doświadczenia dość kłopotliwe. Gdy nie wiesz, jaki ekspres do kawy w firmie kupić, podpowiadamy, na co należy zwrócić wtedy szczególną uwagę!

 

Rodzaje ekspresów do kawy do firmy

Pierwszym krokiem, by móc codziennie napić się wyśmienitej kawy w firmie, jest wybranie odpowiedniego rodzaju ekspresu do kawy.

 

W firmie można zamontować różne rodzaje ekspresów, na przykład:

  • ekspres przelewowy
  • ekspres kapsułkowy
  • ekspres automatyczny ciśnieniowy

 

Wśród powyższych modeli najlepszą opcją, chociaż też najdroższa, będzie ekspres automatyczny ciśnieniowy. Tego typu urządzenia wykorzystują młynki do kawy, spieniacze do mleka i potrafią automatycznie przyrządzić pyszną kawę bez posiadania specjalnych umiejętności w jej parzeniu.

 

Ekspres ciśnieniowy do firmy – co wybrać?

W kategorii ekspresów automatycznych do kawy znajduje się wiele modeli, które mogą być dopasowane indywidualnie do oczekiwań klienta oraz do ich przeznaczenia. Jakie ekspresy zalecane są do biur?

 

W biurach najczęściej używane są ekspresy automatyczne o wydajności dopasowanej do liczby użytkowników – to bardzo ważny parametr, dlatego warto wziąć go pod uwagę przy wyszukiwaniu odpowiedniego modelu. Plusem będzie też zwiększona szybkość serwowania napojów, jak w przypadku ekspresów do kawy z linii Saeco Aulika, które są bardzo popularne wśród firm.

 

Warto także zwrócić uwagę na sposób obsługi urządzenia. Najlepiej, aby było ono wyposażone w podświetlany wyświetlacz, który pozwala na łatwe i szybkie wybranie typu kawy i konfigurację jej parametrów. Wtedy można dopasować napój do swoich potrzeb pod każdym kątem.

 

Firmy oferujące ekspresy do kawy do firm zapewniają kompleksową obsługę w ramach ich dostawy – można zakupić wtedy także dodatkową usługę polegającą na systematycznym dostarczaniu ziaren i innych produktów potrzebnych do parzenia znakomitych kaw.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com