Zarządzanie najlepszymi zasobami ludzkimi

Profesjonalny HR consulting

Inwestor, który dopiero rozpoczyna swoją działalność na polskim rynku, potrzebuje kompleksowej obsługi konsultingowej z zakresu zasobów ludzkich. W praktyce oznacza to doradztwo w zakresie wszystkich kwestii związanych z personelem, takich jak raporty płacowe, formy i warunki umów z pracownikami, system płac i premii w oparciu o prawo pracy oraz dostępność specjalistycznej kadry w poszczególnych regionach kraju. Tylko wyspecjalizowana agencja doradztwa personalnego może zapewnić tego typu HR consulting na oczekiwanym poziomie. Jedną z takich firm jest K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego (http://www.kkselekt.com/), która od ponad 10 lat z powodzeniem uczestniczy w projektach związanych z pozyskiwaniem i wsparciem nowych inwestorów na polskim rynku. Z jej udziałem rozpoczęło działalność w Polsce wiele firm, m.in. z USA, Kanady, Niemiec, Francji, Włoch, Singapuru , Wielkiej Brytanii jak również z Polski.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi to nadzór nad najcenniejszym z kapitałów każdej firmy – ludźmi. Agencja, która sprawuje nadzór nad tym procesem, nie tylko zajmuje się zatrudnieniem odpowiednich kandydatów, ale też planowaniem ich ilości dla danej firmy, wyszukiwaniem najlepszych specjalistów, weryfikacją ich kompetencji, jak również profesjonalną oceną pracowników i odpowiednimi szkoleniami, które mają na celu wsparcie rozwoju zawodowego lub osobistego. K&K Selekt to firma, która brała udział w ponad 3000 projektów rekrutacyjnych dla największych międzynarodowych korporacji. Tylko eksperci tej rangi staną na wysokości tak odpowiedzialnego zadania, jakim jest zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie przez efektywne zatrudnianie najlepszych specjalistów i menedżerów na rynku pracy.

Jak wybrać dobrą agencję doradztwa personalnego?

kkselectWybór agencji doradztwa personalnego jest kluczowym zadaniem dla każdej firmy, która chce efektywnie funkcjonować na polskim rynku. Dobór odpowiednich specjalistów, którzy zasilą zespół i będą przynosić firmie korzyści jest zadaniem, którego powinni podjąć się doświadczeni specjaliści. K&K Selekt to Centrum Doradztwa Personalnego, które w swojej bazie posiada już ponad 70 000 aplikacji wysokiej klasy specjalistów, inżynierów i menedżerów, posiada referencje od wielu polskich i zagranicznych firm, które powierzyły tej właśnie agencji odpowiedzialne zadanie, jakim jest znalezienie najcenniejszego kapitału firmy – ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com