Prowadzisz alkoholowy biznes – ciekawy sposób na promocję

Jedzą, piją, lulki palą,

Tańce, hulanka, swawola;

Ledwie karczmy nie rozwalą,

Cha cha, chi chi, hejza, hola!

Czy ktoś domyśla się, z jakiej to książki? Oczywiście „Pani Twardowska”, naszego rodzimego wieszcza Adama Mickiewicza. W tamtych czasach zapewne nikt nie przejmował się zawieszkami na alkohol, bo i po co? Stawiało się kwartę wina, albo i jaką beczółkę i zabawa trwała do białego rana! Nikt nie myślał o okrasach, którymi można by było  przyozdobić butelki.

Gdzie są wykorzystywane zawieszki na alkohol?

Czasy się zmieniły, ludzie także. Zawieszki na alkohol już nikogo nie dziwią. Wykorzystuje się je szczególnie na weselach. Sklep LETICA z Poznania www.sklep.letica.pl posiada w swoim asortymencie wiele wzorów, które zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta. Drukarnia cyfrowa przygotowuje wzory na każda okazję. Sam projekt graficzny jest opracowywany wcześniej. Może też być przygotowany na zlecenie i zgodnie z preferencjami klienta. Na projekt składa się zarówno tekst, jak i grafika. Wykorzystując metodę druku offsetową, można drukować duże ilości zawieszek na butelki z alkoholem.

Również, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać druk cyfrowy. Zawieszki na alkohol mogą być drukowane w różnych technikach, oraz na różnym papierze. Na pewno nie każda przetrwa próbę czasu i ulegnie zniszczeniu. Jednak jest możliwe, a nawet wielce prawdopodobne, że takie zawieszki zostaną schowane na pamiątkę. Przyszłe pokolenia ocenią, jak się staraliśmy. Czy nie żałowaliśmy trudu, aby stworzyć zawieszki, które będą podziwiane nawet za kilkadziesiąt lat.

Jak to zrobić i kiedy?

Najlepiej na samym początku przygotowań do wesela. Zdarzały się sytuację, że w natłoku różnych spraw, o zawieszkach po prostu zapominano. Na weselnych stołach stawiano wtedy butelki z nalepkami nie adekwatnymi do uroczystości. Wyobraźmy sobie piękne wesele, wszystko na tip-top przygotowane, menu wykwintne, zastawa również, a tu… butelki z nalepkami „żytnia”, czy jakiś szerzej nie znany „Janosik”. Może i nikt nic nie powie, ale niesmak pozostanie na długo. Dlatego lepiej już na początku przygotowań do wesela, zająć się zamówieniem odpowiednich zawieszek na alkohol. Produkcją zawieszek trudni się wiele firm. Jednak w sklepie LETICA z Poznania znajdziemy wzory, które na pewno sprostają naszym wymaganiom. Poza tym ich ceny są na miarę każdej kieszeni. Chcąc przyjąć na weselu godnie swoich gości, powinniśmy zainteresować się ta ofertą.

Na początek precyzujemy, jaki wzór byłby adekwatny do naszych preferencji. Jeśli nie znajdziemy go w ofercie sklepu, zawsze można zaproponować własny. Wystarczy odręczne narysowanie jakiegoś obrazka, przedstawienie tekstu, oraz kolorów, a resztą pracy zajmą się specjaliści. Graficy z drukarni stworzą projekt graficzny, a następnie dadzą nam go do oceny. Jeśli się spodoba, taki projekt idzie do druku. Jeśli nie, można go korygować na miarę własnych potrzeb. Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy podać ilość zawieszek na alkohol i oczekiwać realizacji zlecenia. Czas druki jest bardzo krótki. Zlecenia są realizowane z dnia na dzień. Potem odbieramy nasze zawieszki ozdabiając butelki z alkoholem i oczekujemy już tylko ich prezentacji na przyjęciu.

Niby drobiazg, a jak wiele może zmienić. Mnóstwo ludzi na weselu, to mnóstwo oczu patrzących, czy aby wszystko jest w porządku. I jeśli my czegoś nie dopatrzymy, znajdą się tacy, którzy to dostrzegą. Problem polega na tym, że my zapomnimy, oni – nie. Każdy chce mieć wyjątkowe wesele. I, w tym wyjątkowym dniu chce czuć się swobodnie i lekko. Nie chce wciąż się martwić o to, czego zapomniał. A zapomina się najbardziej rzeczy, które są ewidentne. Jak to mówią: „Pod latarnią najciemniej”. Postarajmy się odpowiednio wcześniej, aby każdy szczegół naszego przyjęcia był dopracowany do perfekcji.

Wtedy i my i nasza rodzina nie będziemy się wstydzić za swoje gapiostwo. A, wesela pamięta się na bardzo długo. Sklep Letica pomoże nam zapanować nad zawieszkami odpowiednio wcześniej, oraz zajmie się ich wykonaniem w profesjonalny sposób.

Zobacz również stronę wszywkaalkoholowaszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com