Revolax SUB-Q czyli idealny owal twarzy

Revolax SUB-Q

Revolax SUB-Q stosowany jest przede wszystkim w zabiegach wolumetrii twarzy. Jest to także bardzo dobry sposób na uzupełnienie bruzd nosowo wargowych oraz podniesienie policzków oraz redukcję głębokich zmarszczek Jego wspaniałe właściwości zostały potwierdzone na całym świecie, a w Polsce jest jednym z najbardziej popularnych preparatów tego typu. Na początek spójrzmy na temat medycyny estetycznej nieco szerzej. Oto czego dowiesz się z tego artykułu:

  • Czym są zmarszczki i jak możemy im zapobiegać
  • Jakie są rodzaje Revolaxu i czym się różnią
  • Jakie są korzyści ze stosowania takich preparatów
  • Szczegóły kuracji oraz dawki

Czym są zmarszczki i jak możemy im zapobiegać?

Zmarszczki dzielimy na różne rodzaje i tak mogą być zmarszczki grawitacyjne, czy senne, a także zmarszczki palaczy, a nawet posłoneczne? Czy powodem powstawania zmarszczek jest jedynie wiek oraz idące za nim procesy starzenia się skóry? Nie, choć ten jest kluczowy to mogą być różne takie jak  warunki pracy, warunki klimatyczne lub styl życia mogą mieć kluczowe znaczenie dla powstawania i wyglądu zmarszczek. Te które są dla nas najbardziej istotne (szczególnie dla Kobiet) to zmarszczki na twarzy i najczęściej ich powstawanie wiąże się z mimiką, czyli ruchami mięśni twarzy. Szczególnie te miejsca, które są związane z ruchem mięśni twarzy, czyli okolice kącików oczu lub ust oraz czoła są najbardziej podatne na te zniekształcenia i na te medycyna estetyczna oferuje najwięcej preparatów. Wraz z  wiekiem mamy do czynienia z całkowicie naturalnymi procesami odwodnienia skóry, który także znacząco przyczynia się do powstawania zmarszczek. Od 2003 roku gdy pierwszy wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego został dopuszczony do masowej sprzedaży wszystko zaczęło się zmieniać. Było to przełom i całkowicie nowy rozdział w medycynie estetycznej a ww. kwas stał się fundamentem jeśli chodzi o substancje aktywne używane do niwelowania zmarszczek. Od tamtego roku liczba preparatów stale rośnie a takie jak marka Revolax, mają już ugruntowaną pozycję na rynku.

Co zawiera Revolax sub-q i czy jest to bezpieczne?

Revolax SUB-Q

Revolax  sub-q jak i cała gama preparatów tej marki oparta jest na bazie kwasu hialuronowego, który doskonale rozprzestrzenia się w skórze. Kwas hialuronowy jest to związek z grupy polisacharydów, których łańcuch zbudowany jest  z powtarzalnych jednostek dwu-cukrowych. Nie jest to dla człowieka substancja obca, ponieważ nasz organizm zawiera ten kwas w małych ilościach. Ten fakt wpływa na to, że ww. substancja jest tak dobrze przyswaja przez ludzkie ciało i stosowanie go nie wymaga badań ani nie wiąże się z alergiami. Czy zatem jest to substancja naturalna? I czy jest bezpieczna? Tak możemy wyróżnić 2 sposoby pozyskiwania tego kwasu i oba są naturalne. Pierwsza to pozyskanie go z tkanek zwierzęcych np.: grzebieni kogucich, skóry rekina, gałek ocznych kręgowców. Obecnie najczęściej otrzymuje się kwas hialuronowy za pomocą procesów fermentacyjnych, przy wykorzystaniu szczepów bakterii Streptococcus equi. Ta metoda pozwala uzyskać bardzo czysty kwas dzięki czemu może być szeroko stosowany w różnego typu preparatach.

Jakie są korzyści ze stosowania preparatów Revolax

Marka Revolax ma bardzo bogatą ofertę i w zależności od konkretnego przypadku na pewno znajdziemy coś co pomoże. Głównie interesuje nas efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy jędrności oraz nawodnienia i to uzyskamy od razu po zabiegu. Jeśli chodzi o miejsce aplikacji to jest to skóra  właściwa. Przy zabiegach na usta podawany jest w czerwień wargową w celu zwiększenia objętości ust i ich wygładzeniu. Zabieg nie może być przeprowadzony w warunkach domowych, musi go wykonać wykwalifikowany lekarz. Czynnikiem, który powoduje wypełnienie oraz wygładzenie skóry jest kwas hialuronowy, który dzięki swoim właściwościom przywraca jędrność skóry od razu po zabiegu. To jest bardzo duża zaleta tego typu kuracji, że efekt widoczny jest natychmiast i jeszcze będąc w gabinecie możemy sprawdzić czy taki stopień wygładzenia jest dla nas wystarczający. Ten preparat jest przeznaczony do takich zabiegów jak:

  • uzupełnienie bruzd nosowo wargowych,
  • podniesienie policzków
  • redukcję głębokich zmarszczek.

Szczegóły kuracji oraz dawki

Preparat Revolax SUB-Q  jest całkowicie oczyszczony z czynnika sieciującego BDDE co daje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dla pacjenta. Kwas hialuronowy zawarty w REVOLAX bazuje na wyjątkowej technologii usieciowania, dzięki temu cechuje go wysoka lepko-sprężystość. Specjalnie opracowana plastyczna konsystencja pozwala na stworzenie natychmiastowej i trwałej objętości, a także co jest bardzo ważne przy tego typu kuracji daje równomierny rozkład produktu z naturalnym wykończeniem.Jedna strzykawka zawierająca 1 ml preparatu, a ostateczną dawkę i ilość zastrzyków określa lekarz wykonujący zabieg.

Rozwiązania w chmurze od Salesforce
Działalność gospodarcza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com