Poznaj firmę KURI – nasze słodkie bestsellery

Firma KURI

Wśród setek produktów oferowanych przez internetową hurtownię słodyczy KURI jest kilka takich, które cieszą się szczególnym uznaniem naszych klientów. Firma KURI ułatwia kompleksowe zaopatrzenie sklepów, stoisk ze słodyczami, wszystkich rodzajów miejsc, gdzie potrzebne są słodkie pyszności. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z liderami w branży powoduje, że doskonale wiemy co i gdzie jest potrzebne. Oto nasza lista bestsellerów, która dobrze pokazuje, jak bardzo zróżnicowana jest oferta KURI.

Słodkie przeboje firmy KURI

Bransoletki pudrowe polskiej firmy Trebor to w tej chwili jeden z przebojów naszego sklepu. Pakowane w pudełka (48 sztuk) te słodycze o smaku owocowym to ciekawy produkt o bardzo konkurencyjnej cenie. Każda z bransoletek pakowana jest osobno.

Innym przebojem są mini dropsy zawinięte w opakowaniu o kształcie szkolnego ołówka. Każdy „ołówek” ma 15 centymetrów długości, zawiera kilkanaście mini dropsów o smaku wieloowocowym. Jego popularność wynika z połączenia ciekawego kształtu i znakomitego smaku. Jedno opakowanie oferowane w KURI zawiera 100 „ołówków” z dropsami.

Bardzo duże uznanie naszych klientów zyskały też cukierki pudrowe Crazy Birds o smaku jagodowym. Każde opakowanie zawiera 24 saszetki z kwaśnym proszkiem musującym. To jeden z najpopularniejszych słodyczy w serii wykorzystującej motyw z szeroko znanej gry Angry Birds. KURI dysponuje szerokim asortymentem słodyczy właśnie z tej serii. Inne popularne cukierki pudrowe w sklepie KURI to produkt X-treme o kształcie kości. Każde opakowanie zawiera 100 sztuk tych nietypowych słodyczy.

Również bardziej klasyczne cukierki znajdują się na naszej słodkiej liście przebojów. Tak jest na przykład z cukierkami rozpuszczalnymi Damla o smaku wiśniowym, pomarańczowym, truskawkowym i jabłkowy. Każdy z nich zawiera sok o odpowiednim smaku, a pakowane są w pudełka o wadze 2 kg zawierające 550 sztuk.

Szeroki asortyment słodyczy

KURI prowadzi sprzedaż kilkuset słodyczy. Jak się okazuje, klasyczne draże w mniej klasycznym opakowaniu są bardzo popularne wśród naszych klientów. Dotyczy to draży pakowanych w trąbki i butelki. Każda z nich zawiera cukierki o nadzieniu czekoladowym.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych, ale i najbardziej popularnych słodyczy w naszym asortymencie to galaretka wieloowocowa „Zosia” pocięta w kostkę. Każde opakowanie to 1 kg galaretki, która jest znana każdemu przedsiębiorcy w branży.

Ten przegląd najpopularniejszych słodyczy w asortymencie KURI pokazuje najlepiej szeroką ofertę naszej internetowej hurtowni, dzięki której zaopatrywanie sklepów i stoisk jest nie tylko proste, ale i bardzo opłacalne.

Autorem artykułu jest:
Hurtownia słodyczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com