Obsługa prawna przedsiębiorców – zakres usług

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług z zakresu pomocy i obsługi prawnej. Skutecznie współpracujemy z osobami fizycznymi, spółkami; naszym zadaniem jest również całościowa obsługa prawna przedsiębiorców.

Naszymi klientami są przedsiębiorcy z całego kraju. Mimo iż naszą siedzibą jest miasto Łódź, to nasze usługi skierowane są dla osób zamieszkujących dowolne miejsce w Polsce. Skuteczne funkcjonowanie kancelarii zawdzięczamy naszym pracownikom: radcom prawnym, doświadczonym specjalistom i najlepszym ekspertom prawnym w kraju. Realizują oni pomoc prawną z zakresu prawa pracy, prawa handlowego, prawa administracyjnego i prawnych dziedzin pokrewnych, związanych z działalnością przedsiębiorczą.

Obsługa prawna firm – aspekty doradcze dla przedsiębiorstw

Nasza łódzka kancelaria adwokacka świadczy całościowe usługi prawne dla przedsiębiorców. Szczegółowy zakres usług może zostać pogrupowany na dwie kategorie: doradcze i pomocowe. Działania doradcze to m.in. obsługa prawna firm w kontekście wybrania optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Analizujemy poszczególne aspekty podatkowe oraz administracyjne, zważając na cele przedsiębiorstwa i przyszłą wizję rozwoju. Uczestniczymy w sposób czynny w obserwacji dzisiejszego rynku; nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę, analizując nowe aspekty prawne i poznając specyfikę działania mechanizmów rynkowych. Świadczymy także usługi doradcze w przypadku zawierania transakcji dot. papierów wartościowych, nabywania/zbywania podmiotów gospodarczych. Umożliwiamy także czynne pośrednictwo w tego typu działaniach.

Obsługa prawna firm w formie doradczej umożliwia przedsiębiorcy:

  • Maksymalizację zysków przez wybranie najrozsądniejszej formy podatkowej;
  • Uniknięcie zbędnego formalizmu, skutkującego koniecznością poświęcania dużej ilości czasu na sprawy urzędowe;
  • Większą swobodę działania bez obawy o legalność, czy dopilnowanie wszystkich ważnych kwestii prawnych.

Obsługa prawna firm – aspekty pomocowe dla przedsiębiorstw

Świadczymy pomoc dla przedsiębiorców, borykających się z problemami natury prawnej. Uczestniczymy w sprawach sądowych, zastępujemy klientów w toku procedowania przed instytucjami sądowniczymi. Realizujemy zadania pomocowe związane z obsługą prawną firm w kontekście procesów przekształceń przedsiębiorstw. Nasza pomoc odnosi się także do poprawnej optymalizacji kwestii podatkowych. Reprezentujemy swoich klientów zarówno przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, arbitrażowymi, Najwyższym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym, jak i przed poszczególnymi urzędami podatkowymi – bez ograniczeń terytorialnych (na terytorium całego kraju).

Kompleksowość działań w każdym kierunku

Nasza kancelaria adwokacka współpracuje z ekspertami innych dziedzin prawnych i branż pokrewnych. Umożliwia to uzyskanie pożądanego efektu synergii w sprawach, które wymagają szerszego spojrzenia na dany problem. Specjalistyczny zespół profesjonalistów świadczy pomoc prawną w każdej sytuacji. Wspieramy początkujących przedsiębiorców, doświadczonych ludzi biznesu i osoby, które chcą zmaterializować woje idee.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com