Franczyza z artykułami motoryzacyjnymi czyli jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z firmą Lucart

System franczyzowy wybierany jest przez wiele nowych firm, które dopiero rozkręcają swoją działalność. Taka współpraca może przynieść znaczące korzyści dla obu stron, dlatego warto znaleźć dobrego partnera biznesowego, służącego doświadczeniem na rynku i profesjonalnym doradztwem. W dziedzinie motoryzacji świetnym wyborem będzie skorzystanie z oferty firmy LucArt, dystrybutora znanych marek akumulatorów, olejów i filtrów, obecnego na rynku od ponad 10 lat, posiadającego rozwiniętą sieć dystrybucji i ponad dwadziescia punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Sprawdzona strategia

Firma LucArt Automotive od początku swojej działalności konsekwentnie trzyma się jednej strategii, dzięki której osiągnęła jedno z pierwszych miejsc w segmencie sprzedaży filtrów i akumulatorów. Ustalona na samym początku taktyka działania pozwoliła na pozyskanie wielu stałych i zadowolonych klientów, korzystających z jej oferty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Przedstawiciele firmy, chcąc dzielić się swoją strategią z innymi, uruchomili niezwykle korzystny i przejrzysty model franczyzowy, oparty na wzajemnej pomocy i udzielaniu swym partnerom wskazówek, które pomogą w jak najszybszym osiągnięciu sukcesu. Jest to niezwykle cenne, ponieważ wielu franczyzodawców narzuca swój system działania, ograniczając niezależność w prowadzeniu biznesu oraz nie pozwalając na dokonywanie jakichkolwiek zmian.

Znana marka

Ponad dekadę temu przedsiębiorstwo LucArt funkcjonowało jedynie na Śląsku. Dzisiaj jest to marka rozpoznawalna w całej Polsce. Większość oddziałów zlokalizowana jest na południu kraju, lecz mieszkańcy odległych miejscowości, tj. Warszawy, Olsztyna, Bydgoszczy czy Szczecina również mogą osobiście dokonać zakupu najlepszych artykułów motoryzacyjnych. LucArt jest niezależnym importerem światowych producentów, takich jak Castrol, Shell, Varta czy Bosch.. Franczyzobiorcy działają pod wspólną marką, dzięki czemu mogą korzystać z dorobku swojego głównego wspólnika, co znacząco sprzyja podniesieniu ich renomy i poprawieniu pozycji na rynku.

Pełne wsparcie

lucart

Przez cały okres obowiązywania współpracy LucArt zapewnia profesjonalne doradztwo. Partnerzy biznesowi mogą tutaj liczyć na podpowiedzi z zakresu sprzedaży detalicznej, pomoc w obsłudze sklepu internetowego, a także przekazanie strategii mających na celu wzorową obsługę i utrzymanie klienta. Dodatkowym atutem są także porady marketingowe, nie tylko na etapie wprowadzania firmy na rynek, ale także w trakcie jej dalszego prosperowania. Zespół LucArt to specjaliści w dziedzinie reklamy i handlu, a przede wszystkim ogromni entuzjaści motoryzacji, co tylko sprzyja nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych.

Małe ryzyko

LucArt zapewnia bezpieczną współpracę. Uczciwy system rozliczeniowy oraz niski wkład własny pozwalają spokojnie przetrwać trudny etap wdrażania firmy na rynek, aż do momentu wypracowania pierwszych zysków. Ryzyko inwestycyjne jest naprawdę niewielkie. Należy przeznaczyć środki na wynajem lokalu i jego wyposażenie. Jak zapewnia firma, 80 % kosztów stanowi towar zakupiony na własność w najkorzystniejszych wariantach cenowych, wynegocjowanych dzięki licznym kontaktom z wiodącymi producentami i hurtowniami.

Artykuł przygotowano wspólnie z firmą Lucart Automotive

lucart

2 Comments on “Franczyza z artykułami motoryzacyjnymi czyli jakie korzyści niesie ze sobą współpraca z firmą Lucart”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com