Co to są automaty vendingowe?

Zamów automaty vendingowe do swojej firmy

Dbasz o swoich pracowników? Chcesz stworzyć dla nich dogodne warunki pracy, po to by mieli wszystko, co im potrzebne i nie myśleli o pójściu do konkurencji? Jeśli tak, jedną z rzeczy, które możesz zrobić to wstawić maszyny vendingowe do swojej firmy. Co to takiego? Jakie korzyści mogą ci dać nowoczesne automaty vendingowe, jak działają i jaki jest ich wybór? O tym wszystkim przeczytasz w tym artykule.

Co to są maszyny vendingowe?

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek kupować napój lub słodką przekąskę z automatu? Takie urządzenia można spotkać w centrach handlowych, na dworcach, parkingach. Oferują one wybór różnych produktów spożywczych, które można kupić, wrzucając do podajnika monetę, wsuwając banknot lub płacąc kartą. Po otrzymaniu płatności, automat wrzuca do podajnika wybrany przez ciebie produkt, a ty wyjmujesz go ze specjalnej kieszeni. Na podobnych zasadach działają automaty vendingowe od smartlunch.pl, w których można znaleźć bogaty wybór przekąsek i gotowych dań na lunch. Nasze automaty przystosowane są do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz budynków. Klienci mają możliwość płacenia w sposób tradycyjny, pieniądzem, jak również dostępne są płatności kartami. Automaty vendingowe mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i np. będą akceptować karty przedpłacone, które pracodawca może wręczać pracownikom w ramach dodatkowych benefitów. Upoważniać one mogą do bezpłatnego korzystania z automatów samosprzedających na terenie firmy.

Czy zamówienie automatów vendingowych to dobra decyzja?

Decydując się na automat vendingowy w swojej firmie, musisz zdawać sobie sprawę z wielu korzyści, które dzięki nim uzyskasz. Oto one.

  • Niezawodna konstrukcja — nasze automaty są wykonane w solidny sposób, gwarantujący trwałość i bezawaryjną obsługę;
  • Serwis na terenie całej Polski — niezależnie w jakim miejscu zostaną postawione nasze automaty do produktów spożywczych, możesz liczyć na ich szybki serwis i zaopatrzenie;
  • Duży wybór produktów w ofercie — gotowe zestawy lunchowe, różne rodzaje kawy, napojów i słodkie oraz słone przekąski — to tylko część produktów w naszych automatach;
  • Zadowoleni pracownicy — automaty vendingowe spotykają się z pozytywnym odbiorem ze strony klientów, którzy dzięki nim nie muszą martwić się brakiem lunchu lub koniecznością kosztownego zamawiania cateringu. Codziennie uzupełniamy nasze maszyny w świeże i smaczne produkty, w których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Poznaj nowoczesne automaty vendingowe i co w nich oferujemy

Całodobowy serwis automatów vendingowych to jedna z największych zalet współpracy z naszą firmą. Działamy na terenie całego kraju, posiadając całodobowy serwis obsługujący dystrybutory. Błyskawiczne usuwanie ewentualnych usterek, regularne czyszczenie i dezynfekcja automatów vendingowychm a w końcu staranne selekcjonowanie dostawców, zaopatrujących automaty w najwyższej jakości produkty. Dzięki temu, że nasze maszyny są chłodzone, możemy w nich sprzedawać nie tylko standardowe przekąski, ale również zdrowe, dietetyczne dania, takie jak sałatki i gotowe potrawy do odgrzania w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Warto także nadmienić, że wysoka jakość kawy, dostępna w automatach jest świetną alternatywą dla firmowych ekspresów. Klienci w ofercie naszych automatów vendingowych znajdą bogaty wybór kawy w różnych pojemnościach, a nawet z dodatkiem syropów, bitej śmietany itp. Nasze urządzenia dostarczamy do firm, instytucji, szkół i szpitali. Jeżeli chcesz poznać koszty związane z ich posiadaniem i obsługą, skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com