Wudyka Łukasz – specjalista SEO, SXO, WWW

Wudyka Łukasz certyfikaty specjalisty SEO i Marketingu.

Wudyka Łukasz to specjalista, który posiada wiedzę i certyfikaty z zakresu SEO, SXO, SEM, WordPress oraz PrestaShop i wielu innych dziedzin. Zdobyte kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w branży marketingu internetowego, to tylko niektóre z atutów nakłaniających do rozpoczęcia współpracy z tym specjalistą. Dodatkowo słynie on z indywidualnego podejścia do klienta i umiejętności doboru najbardziej skutecznych działań marketingowych dla każdego przedsiębiorstwa. Warto również wspomnieć o ogromnej różnorodności usług, które oferuje Łukasz Wudyka. Certyfikaty, które posiada, dodatkowo potwierdzają jego umiejętności i pasję do marketingu internetowego. Co więcej, cechuje się bardzo dużym profesjonalizmem w kontakcie z klientem i niespotykaną dostępnością, także poza godzinami pracy.

Ten znany w Polsce specjalista zgromadził ponad 17 tyś obserwujących na LinkedIN:

https://www.linkedin.com/in/lukasz-wudyka/

W tym setki potwierdzeń swoich umiejętności z zakresu pozycjonowania stron www czy np. ich optymalizacji.

Wudyka Łukasz i usługi jakie oferuje

W ofercie Łukasza Wudyka można znaleźć bardzo różnorodne usługi z zakresu marketingu internetowego, kompleksowej obsługi i tworzenia stron www oraz sklepów internetowych, a także działań audytowych. Usługi, znajdujące się w na stronie www.lukaszwudyka.pl:

 1. Analiza konkurencji

Klienci często zapominają o konkurencji i skupiają się jedynie na kontrolowaniu działań swojego przedsiębiorstwa. Jest to poważny błąd, ponieważ analiza innych firm na rynku jest niezbędna do wyboru skutecznej strategii marketingowej dla każdego klienta. Wudyka Łukasz jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w analizie konkurencji, a także monitoringu marki w Internecie.

Dzięki współpracy z certyfikowanym specjalistą możesz uzyskać informacje na temat Twojej pozycji w Google, linków przychodzących z konkurencji oraz jej strategii marketingowej. Znajomość planów działania innych przedsiębiorstw z Twojej branży stwarza możliwość opracowania idealnego rozwiązania marketingowego.

 1. Audyt SEO

Usługa audytu SEO jest niezbędnym krokiem w budowaniu rozpoznawalności marki w sieci. Polega na sprawdzeniu wszystkich istotnych elementów strony internetowej i ich funkcjonalności. Dlaczego warto wykonać audyt SEO przed rozpoczęciem pozycjonowania?

 • profesjonalna analiza prędkości strony internetowej,
 • znalezienie błędów obecnych na stronie,
 • sprawdzenie powodu braku wyników w wyszukiwarkach,
 • działania audytu SEO off-site,
 • identyfikacja błędów RWD.

Usługi audytowe, które oferuje Wudyka Łukasz dzielą się na płatne i darmowe. Te pierwsze są kierowane do dużych firm, które wymagają dogłębnej analizy działań marketingowych. Bezpłatny audyt SEO jest oferowany głównie małym przedsiębiorcom.

 1. Analiza umów SEO

Przed podpisaniem umowy z agencją marketingową należy skonsultować jej warunki z osobą mającą wiedzę w zakresie marketingu internetowego i działań pozycjonowania. Przedsiębiorstwa, które rozpoczynają współpracę związaną z branżą SEO nie mają zwykle odpowiednich kwalifikacji, aby sprawdzić poprawność podpisywanej umowy. Wudyka Łukasz oferuje usługę analizy umów SEO, która pozwala uchronić firmy przed nieuczciwymi kontraktami konkurencji. Pamiętajcie, że prawnik analizuje tylko stronę prawną, a pozycjoner umowę pod kątem działań agencyjnych.

 1. Pozycjonowanie

Usługa pozycjonowania stron www dzieli się na wiele rodzajów. Łukasz Wudyka oferuje ich kilka. Co da Ci pozycjonowanie stron www:

 • strona dotrze do większej ilości klientów niż dotychczas,
 • witryna internetowa znajdzie się w pierwszych pozycjach w wyszukiwarce,
 • zwiększy się zainteresowanie Twoją firmą,
 • wzrośnie sprzedaż Twoich produktów lub usług.

Pozycjonowanie jest niezwykle istotną częścią strategii marketingowej. Zaufaj ekspertowi i zainwestuj w rozwój swojej firmy.

 1. Pozycjonowanie lokalne

W przypadku mniejszych biznesów najlepiej sprawdzi się pozycjonowanie lokalne. Jest to bardzo dokładne i sprecyzowane działanie, które pozyskuje miejscowych klientów. Dzięki temu, że konkurencja ogranicza się jedynie do pewnego obszaru, pozycjonowanie lokalne ma o wiele większe prawdopodobieństwo skuteczności.
Pozycjonowanie o mniejszym zasięgu jest skoncentrowane na frazach kluczowych wyszukiwanych na danym obszarze. Dodatkowo, cena za tą formę marketingu jest zdecydowanie niższa niż w przypadku zwykłego pozycjonowania.

 1. Pozycjonowanie zagraniczne

Ta usługa jest kierowana do firm, które chcą pozycjonować swoją stronę w innym kraju. W tym przypadku niezbędne jest posiadanie odpowiedniego contentu stworzonego lub przetłumaczonego na język kraju, na który pozycjonowana jest witryna internetowa. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu Wudyka Łukasz współpracuje tylko z certyfikowanymi tłumaczami i pomoże Ci zwiększyć rozpoznawalność przedsiębiorstwa za granicą.

 1. Pozycjonowanie wizytówki w Google Maps

Wizytówka Google Maps to zbiór najważniejszych informacji o firmie, które jako pierwsze docierają do klienta po wyszukaniu odpowiedniej frazy. Aby mogła pełnić swoją funkcję, musi być kompletna i w pełni uzupełniona. Usługa pozycjonowania wizytówki w Google Maps gwarantuje poprawę pozycji przedsiębiorstwa w rankingu tej wyszukiwarki.

Klient poszukujący konkretnego typu usług coraz częściej korzysta z podpowiedzi Google, dlatego im wyżej Twoja firma znajdzie się na tej liście, tym więcej klientów zdecyduje się odwiedzić Twoje przedsiębiorstwo.

 1. Tworzenie stron www

Witryna internetowa jest jedną z najważniejszych części każdego przedsiębiorstwa. To z niej klient dowiaduje się wszystkich potrzebnych informacji dotyczących cen, jakości i rodzaju usług oferowanych przez Twoją firmę. Jak poprawnie zaplanować tworzenie strony internetowej?

 • schemat witryny internetowej i jej funkcji,
 • wybór grafiki, kolorystyki, czcionki oraz ogólnego układu strony,
 • stworzenie projektu graficznego,
 • kodowanie witryny internetowej,
 • stworzenie odpowiedniej treści na stronę,
 • publikacja gotowej witryny.

Dzięki współpracy z Łukaszem Wudyka możesz cieszyć się kompleksową i nowoczesną stroną www. Ze względu na jego ogromną wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach, możesz połączyć tą usługę z pozycjonowaniem strony oraz analizą konkurencji. Poniżej przedstawiamy też certyfikaty potwierdzające jego umiejętności w tym zakresie. A jeśli ktoś potrzebuje zawsze u góry z linka może przejść do LinkedIn i poczytać więcej.

 1. Tworzenie sklepów internetowych

Ta usługa jest skierowana do klientów zainteresowanych otwarciem sklepu internetowego, który nie tylko będzie poprawny technicznie, ale również odpowiednio wypozycjonowany. Wudyka Łukasz jest specjalistą słynącym z kompleksowej obsługi klienta, dlatego współpraca z nim gwarantuje pełną satysfakcję z współpracy biznesowej.

Wudyka Łukasz certyfikaty

Specjalista marketingu internetowego powinien posiadać praktyczne umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem. Osobą, z którą polecamy współpracować jest Wudyka Łukasz.  Certyfikaty, które posiada, są niezwykle obszerne i pochodzą z wielu dziedzin naukowych. Łukasz Wudyka posiada umiejętności z następujących obszarów:

 • zarządzanie,
 • marketing,
 • finanse,
 • produkty Microsoft,
 • produkty Google,
 • SCRUM,
 • Social Media,

Co więcej, Wudyka Łukasz potwierdza jakość i różnorodność swojej wiedzy podczas współpracy z klientem. Osiągnął ogromne sukcesy w pozycjonowaniu, tworzeniu i audytowaniu stron www.

Wudyka Łukasz – certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności

Dobry specjalista charakteryzuje się chęcią ciągłego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach. Profesjonalistą, który mimo wieloletniego doświadczenia i ogromnej liczby klientów, wciąż poszerza swoje kwalifikacje, jest Wudyka Łukasz. Certyfikaty, które posiada, stanowią praktyczne potwierdzenie jego pasji do marketingu internetowego i dziedzin z nim powiązanych.

Przez wzgląd na posiadane wyróżnienia Wudyka Łukasza – certyfikaty, szkolenia i praktyki, można zrozumieć ogromne zaufanie, jakim darzą go klienci. Z jakich dziedzin między innymi zdobył dyplomy?

 • produkty Google i Microsoft,
 • SEM, SEO,
 • Social Media,
 • tworzenie stron www,

Przedsiębiorcy powinni inwestować w profesjonalne i sprawdzone usługi marketingowe. Połączenie świadomego działania i doświadczenia daje obu stronom gwarancję satysfakcji ze współpracy. Łukasz Wudyka jest osobą rzetelną i skuteczną, dlatego jego usługi w zakresie marketingu internetowego są godne polecenia.

Gdyby ktoś potrzebował kontaktu do tego specjalisty zostawiamy:

Strona: www.lukaszwudyka.pl

Mail: info@lukaszwudyka.pl

Tel: 533 525 168

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lukasz-wudyka/

Wudyka Łukasz wykaz certyfikatów na dzień dzisiejszy:

 • Aby łatwiej odnaleźć certyfikaty z kategorii, która Was interesuje u Łukasza najprościej wejść na lukaszwudyka.pl/certyfikaty lub na https://www.linkedin.com/in/lukasz-wudyka/

A poniżej część certyfikatów z zakresu pozycjonowania, jakie posiada:

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – „BEST of Digital Marketing: #1 Digital Marketing Course 2021”

BEST of SEO, Digital Marketing & Social Media 2021: ULTIMATE PRO Edition. Be a Digital Marketing Consultant. Learn FAST

Instytucja wydająca certyfikat: Udemy

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany kwi 2021 – Nie wygasa

Identyfikator poświadczenia: UC-b1ca2f40-7312-4785-963a-cdaa46c89dc8/

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – „BEST of SEO: #1 SEO Training & Content Marketing Course 2021”.

 

BEST of SEO: #1 SEO Training & Content Marketing Course 2021

Instytucja wydająca certyfikat: Udemy

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany kwi 2021 – Nie wygasa

Identyfikator poświadczenia: UC-9eea90bc-60cd-4b7f-a59e-543a7a6fdb07
Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – „SEO 2021 – Pozycjonowanie Od Podstaw + SEO dla WordPress”.

 

SEO 2021 – Pozycjonowanie Od Podstaw + SEO dla WordPress

Instytucja wydająca certyfikat: Udemy

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany kwi 2021 – Nie wygasa

Identyfikator poświadczenia: UC-90763e2b-80bd-4e3a-8f94-1c8e36ec2096

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat UDEMY – „SEO TRAINING 2021: Complete SEO Course + WordPress SEO Yoast”.

 

SEO TRAINING 2021: Complete SEO Course + WordPress SEO Yoast

Instytucja wydająca certyfikat: Udemy

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lut 2021 – Nie wygasa

Identyfikator poświadczenia: UC-65bd1d1a-74d4-4298-8367-c746a4a08151

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Linkedin – „Advanced SEO: Developing an SEO-Friendly Website”.

Advanced SEO: Developing an SEO-Friendly Website

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Linkedin–„SEO: Ecommerce Strategies”.

SEO: Ecommerce Strategies

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat Linkedin – „SEO: Link Building”.

SEO: Link Building

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany wrz 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Certyfikaty z zakresu tworzenia stron WWW:

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Accessibility for Web Design.

Accessibility for Web Design

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Adobe Animate for UX Design.

Adobe Animate for UX Design

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany gru 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Adobe Photoshop to XD: Web Design Process

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany gru 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Advanced Responsive Layouts with CSS Flexbox.

Advanced Responsive Layouts with CSS Flexbox

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Advanced SEO Developing an SEOFriendly Website.

Advanced SEO: Developing an SEO-Friendly Website

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Advanced WordPress Action and Filter Hooks.

Advanced WordPress: Action and Filter Hooks (2017)

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Ajax with PHP Add Dynamic Content to Websites.

Ajax with PHP: Add Dynamic Content to Websites

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Building a Responsive Portfolio Site.

Building a Responsive Portfolio Site

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany gru 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a FullStack Web Developer.

Become a FullStack Web Developer

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a Junior WordPress Developer.

Become a Junior WordPress Developer

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become a WordPress Ecommerce Developer.

Become a WordPress Ecommerce Developer

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Become an Advanced WordPress Developer.

Become an Advanced WordPress Developer

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Building Magento 2 Themes.

Building Magento 2 Themes

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany wrze 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - CSS Design Systems and Architectures.

CSS: Design Systems and Architectures

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - CSS Essential Training.

CSS Essential Training

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - CSS Styling Navigation.

CSS: Styling Navigation

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Design the Web Pie Charts with CSS.

Design the Web: Pie Charts with CSS

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany gru – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Design the Web SVG Rollovers with CSS.

Design the Web: SVG Rollovers with CSS

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany gru 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Making Sense of the CSS Box Model.

Making Sense of the CSS Box Model

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Mastering Web Developer Interview Code.

Mastering Web Developer Interview Code

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Installing and Running WordPress Bitnami.

Installing and Running WordPress: Bitnami

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Installing and running WordPress DesktopServer.

Installing and running WordPress: DesktopServer

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Installing and Running WordPress: MAMP.

Installing and Running WordPress: MAMP

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany  – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Vue.js Creating and Hosting a Full Stack Site.

Vue.js: Creating and Hosting a Full Stack Site

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany lis 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Web Career Clinic.

Web Career Clinic

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress 5 Essential Training Site Administration.

WordPress 5 Essential Training: Site Administration

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Ask the Instructor.

WordPress: Ask the Instructor

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Building a Paid Membership Site.

WordPress: Building a Paid Membership Site

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Building Child Themes.

WordPress Building Child Themes

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Building Progressive Themes with WP Rig.

WordPress: Building Progressive Themes with WP Rig

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Custom Post Types and Taxonomies.

WordPress: Custom Post Types and Taxonomies

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Customizinh Themes with Genesis.

WordPress: Customizing Themes with Genesis

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Developing Blocks with Gutenberg.

WordPress: Developing Blocks with Gutenberg

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Ecommerce Easy Digital Downloads.

WordPress Ecommerce: Easy Digital Downloads

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany paź 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress for Education Multisite.

WordPress for Education Multisite

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Internationalization.

WordPress: Internationalization

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Migration.

WordPress: Migration

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Plugin Development.

WordPress: Plugin Development

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - Worpress Rest API Authentication.

Worpress REST API: Authentication

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

Wudyka Łukasz certyfikat LinkedIn - WordPress Workflows.

WordPress: Workflows

Instytucja wydająca certyfikat: LinkedIn

Datę wydania certyfikatu lub licencji: Wydany sie 2020 – Nie wygasa

Wydany dla: Wudyka Łukasz

 

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj też:

—> Łukasz Wudyka opinie o Lean Management

—> Łukasz Wudyka opinie o platformach szkoleniowych

Obsługiwane przez: Investing.com