Torby z nadrukiem – Tania i skuteczna promocja firmy

Wyjątkowe torby reklamowe

Wysokiej jakości torby papierowe z nadrukiem sprawią, że jeszcze przed rozpakowaniem podarunek od Twojej firmy zrobi ogromne wrażenie. Torby reklamowe, opatrzone logo marki, wywołają przyjemne skojarzenia z firmą w oczach klientów, którzy z pewnością zechcą ponownie skorzystać z Twoich usług lub zakupu produktów. Nie zwlekaj – zamów je już teraz, by mieć pewność, że dotrą na czas, wywołując uśmiech na twarzach kontrahentów!

Każda firma, mniejsza i większa, niezależnie od branży, w której prowadzi swoją działalność, musi zmierzyć się czasem ze spadkiem sprzedaży swoich usług lub towarów. Nie zawsze sytuacja ta wymaga bardzo drastycznych środków zaradczych i wielkich inwestycji w reklamę. W sporej części przypadków wystarczy postawić na gadżety reklamowe – tanie, a bardzo skuteczne.W tej roli doskonale sprawdzą się torby papierowe z dowolnym nadrukiem czyli takie, na których wydrukowane jest logo firmy i jej nazwa

Kobieta niosąca zakupy w torbach reklamowych

Gadżety reklamowe

Sytuacja, w której klient opuszcza placówkę firmy mając w ręce nie tylko zakupiony produkt, ale także darmowy gadżet reklamowy – jest dla przedsiębiorcy sytuacją bardzo pozytywną z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest zadowolenie klienta, który czuje się potraktowany wyjątkowo. Wszak oto otrzymał od usługodawcy “prezent”.

Drugą korzyścią dla firmy, która ofiarowuje klientom gadżety, jest reklama. Klient, zabierając ze sobą do domu czy do pracy niewielki przedmiot, zabiera wraz z nim nazwę i logo naszej firmy. A to oznacza, że z pewnością zwrócą na nie uwagę przypadkowi przechodnie, współpracownicy czy bliscy klienta. Kiedy sami będą szukali artykułu z tej kategorii, podświadomość podsunie im gotowe rozwiązanie. Proste i skuteczne.

Na zamówienie gadżetów reklamowych powinien zdecydować się każdy przedsiębiorca, nie tylko taki, który odczuwa spadek popytu na swoje produkty czy usługi, ale także ten, któremu wiedzie się dobrze. Dlaczego? Bowiem zawsze warto dołożyć wszelkich starań, aby firma była dobrze widoczna, a jej nazwa i logo – obecne w życiu klientów obecnych i potencjalnych. Taka dyskretna reklama zawsze się sprawdza doskonale.

Torby papierowe

Najpopularniejszą grupę gadżetów stanowią torby papierowe z nadrukiem. Wystarczy tylko przejść się ulicami polskich miast, aby zobaczyć, że cieszą się one wielką popularnością. To cenne przedmioty z punktu widzenia przedsiębiorcy, ale także praktyczne i lubiane przez samych klientów.

Torby reklamowe z nadrukiem to tania reklama, która jednak znacząco podnosi rozpoznawalność marki. Mogą służyć do przechowywania materiałów reklamowych dla klientów lub kontrahentów oraz do pakowania zakupionych przez klienta artykułów. W każdym przypadku jednak stanowią efektywne narzędzie marketingowe, które będzie przypominało o marce obecnym i potencjalnym klientom firmy.

Torba dopasowana do wymagań klienta

Osoby wracające z zakupów z torbami papierowymi z logo firmy

Najważniejszym powodem, dla którego firmy decydują się na zamówienie toreb papierowych z nadrukiem, jest więc oczywiście reklama.. Również kolorystyka i wzornictwo torby powinny być spójne z tymi cechami firmowego wizerunku. To gwarantuje, że klient je zapamięta.

Obecnie istnieje możliwość zamówienia toreb reklamowych z nadrukiem w wielu przepięknych wariantach nie tylko kolorystycznych, ale także w różnych kształtach, z różnych materiałów i tworzyw. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może opracować swoją własną, wyjątkową torbę papierową z nadrukiem.

Wśród toreb papierowych z nadrukiem znajdziemy modele, do których zapakować można sprzedawane kosmetyki, pamiątki czy biżuterię, ale także butelki alkoholu i książki. Pamiętać należy także o folderach i gazetkach reklamowych.

Z jakich materiałów i tworzyw produkowane są torby reklamowe?

Podstawowym surowcem używanym do produkcji toreb papierowych, jest oczywiście papier. Ale to stwierdzenie nie wyczerpuje tematu. Warto wiedzieć, że papier ten może mieć różnorodną gramaturę – od 80 do nawet 250 g/m2. Dzięki temu możemy dopasować torbę do ciężaru, który będzie musiała udźwignąć. Gładki, prążkowany lub tłoczony we wzory, papier daje wiele możliwości i pozwala na uzyskanie bardzo eleganckiego wyglądu torby.

Praktycznym dodatkiem do torby papierowej będą wzmacniające jej wytrzymałość kartoniki na dnie oraz w zakładce górnej. Sprawią one, że nawet pod wpływem większego obciążenia torba nie podrze się.

Ale to dopiero początek rozważań na temat różnorodności, jaką oferują papierowe torby. Pozostaje jeszcze kwestia nadruku, który jest najbardziej charakterystycznym elementem całej kompozycji. Dobre firmy oferują zadruk toreb reklamowych techniką offsetową, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość naniesionych informacji, a poza tym także możliwość zadruku całej powierzchni torby, także wewnątrz niej. Tak wyprodukowana torebka jest niezwykle elegancka.

Torby papierowe dostępne są w różnych rozmiarach, dopasowywanych do zawart

Kiedy gramatura papieru i sposób zadruku są już ustalone z wykonawcą, pozostaje jeszcze kwestia jej ewentualnego uszlachetnienia. Do tego służą laminaty. Laminat może być błyszczący lub matowy, w zależności od potrzeb i koncepcji zleceniodawcy. Warto także przemyśleć kwestię powleczenia torby lakierem UV lub lakierem dyspersyjnym.

Zwieńczeniem efektu jest uchwyt. A torby papierowe z nadrukiem mogą być wyposażone w różnego rodzaju uchwyty – sznurki bawełniane lub syntetyczne, tasiemki satynowe lub atłasowe, a nawet cienkie rurki PCV, które podkreślają nowoczesny design torby. Dużą popularnością cieszą się także uchwyty sztancowane – tutaj także oferta wzorów jest bardzo obszerna, a dobrze dobrany uchwyt podnosi atrakcyjność wizualną torby, czyniąc ją elegancką i luksusową.

Zakup toreb papierowych z nadrukiem dla firmy jest więc koniecznością. To nie tylko piękna pamiątka dla klienta, dzięki której poczuje, że kupił dobry, elegancki produkt, ale też skuteczna i niedroga reklama Twojej firmy. Niezależnie więc od tego, czy masz chwilowe problemy ze sprzedażą Twoich towarów lub usług, czy też radzisz sobie doskonale – zamów piękne, wysokiej jakości torby reklamowe. Inwestycja z pewnością Ci się opłaci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com