Sieć hoteli biznesowych w doskonałych lokalizacjach

Chcemy się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia, wymieniać poglądy, prowadzić inspirujące dyskusje. Polem do tego typu działań są m.in. konferencje. Naprzeciw tym potrzebom wychodzą hotele, które dbają o zapewnienie gościom odpowiednich warunków do przeprowadzenia tego typu wydarzeń. 

Wybór miejsca na organizację konferencji ngdy nie jest przypadkowy – zwykle decyduje o nim wystrój i wyposażenie sali czy możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji po zakończeniu debat oraz odpowiednie położenie. Oto trzy eleganckie hotele na konferencje w doskonałych lokalizacjach.

HP Park Plaza we Wrocławiu

https://wroclaw.hotelepark.pl/

To czterogwiazdkowy hotel usytuowany w urokliwym rejonie miasta, nad brzegiem Odry, o krok od tętniącego życiem wrocławskiego rynku. Jego zaciszne położenie stwarza doskonałe warunki do dyskusji, a bliskość kawiarenek i restauracji daje okazję na odpoczynek po burzliwych debatach. Hotel HP Park Plaza oferuje sześć sal konferencyjnych, z których jedna znajduje się na piętrze, a pozostałe na parterze – nieopodal recepcji, lobby i restauracji. Każda może pomieścić ok. 40 osób w układzie teatralnym, jednak ich dogodne położenie względem siebie daje możliwość ich łączenia lub podziału w zależności od zapotrzebowania. Sale są wyposażone w niezbędny podczas konferencji nowoczesny sprzęt audiowizualny, a także klimatyzację i naturalne oświetlenie. Dużym udogodnieniem jest także elektroniczny system informacyjny z ekranami LCD, który ułatwia uczestnikom konferencji m.in. odnalezienie właściwej sali. Z myślą o organizatorach szkolenia, hotel przygotował ofertę pełnej obsługi wydarzenia, od podania drobnego poczęstunku przez lunch po zorganizowanie wystawnego bankietu.

HP Park w Poznaniu

https://poznan.hotelepark.pl/

Ten hotel jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcieliby urozmaicić program konferencji dodatkowymi aktywnościami, w mniej oficjalnej formule. HP Park położony jest nad Maltą w otoczeniu malowniczych terenów rekreacyjnych, obejmujących baseny Termy Maltańskie, sztuczny stok narciarski, tor saneczkowy czy ścieżkę rowerowę. Jednocześnie niedaleko stamtąd do centrum Poznania, gdzie można spotkać się na pokonferencyjnej lampce wina i poczęstunku. Taka różnorodność atrakcji sprawia, że hotel staje się dobrą przestrzenią na organizację konferencji o każdej porze roku. HP Park dysponuje czterema salami różnej wielkości od 28 do 120 m kw., dzięki czemu z powodzeniem można tu zorganizować większą konferencję, jak i mniejsze szkolenie czy spotkanie biznesowe. Sale są wyposażone w klimatyzację i dobrej jakości sprzęt. Wysoki standard uprzyjemnia dyskusję, podobnie jak serwowane w jej trakcie eleganckie posiłki.

HP Park w Olsztynie

https://wroclaw.hotelepark.pl/

Dogodne warunki dojazdu do położonego nieopodal trasy łączącej Olsztyn z Gdańskiem i Warszawą hotelu w połączeniu ze spokojną, malowniczą okolicą i dostępnością sal konferencyjnych czynią ten hotel doskonałym miejscem na organizację konferencji. Olsztyński HP Park dysponuje aż 400 m kw. powierzchni konferencyjnej, na którą składają się sale o różnej wielkości. Bez przeszkód może się tu zatem odbyć duża konferencja dla nawet 350 osób, ale i mniejsze wydarzenie biznesowe. W salach są udostępnione wszelkie narzędzia, niezbędne do przeprowadzenia paneli dyskusyjnych, począwszy od ekranu, projektora, czy sprzętu TV/Video, na flipchartach skończywszy. W czasie imprezy o komfort gości dba profesjonalna obsługa hotelowa, serwująca w przerwach między debatami smakowite posiłki: słodkie poczęstunki, obiady czy kolacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com