Rowerem przez Polskę

Coraz częściej Polacy i Polki przesiadają się na rowery. Ten ekologiczny, niedrogi środek transportu zyskuje wielu nowych zwolenników zwłaszcza w miastach. Jazda na rowerze zdecydowanie poprawia naszą kondycję, dzięki dwóm kółkom nie stoimy w korkach, a i drogi rowerowe, które obecnie stają się standardem, zachęcają do tej formy przemieszczania się. Sprzedaż jednośladów wzrasta i coraz młodsze pokolenia korzystają z nich na co dzień. To bardzo obiecujący trend.

  1. Serwis rowerowy dla każdego
  2. Dwa kółka w Rzeszowie
  3. Bez tajemnic
  4. Jasne oczekiwania – konkretne odpowiedzi

Serwis rowerowy dla każdego

Rower, jak każdy pojazd mechaniczny, wymaga odpowiedniej opieki, dzięki której posłuży nam o wiele dłużej, niż bicykl takiej pieczy pozbawiony. Od czasu do czasu warto przejrzeć w nim to i owo samemu, a jeśli nie mamy do tego głowy, ani serca – rozejrzeć się za punktem, w którym specjaliści zaopiekują się nim i zrobią to na najwyższym poziomie. Serwis rowerowy – Rzeszów, Kraków, czy Gdańsk – najłatwiej będzie go poszukać w internecie, ewentualnie skorzystać z marketingu szeptanego, o ile znamy innych cyklistów, którzy swoje dwa kółka już naprawiali i mogą nam kogoś polecić.

Dwa kółka w Rzeszowie

Wpisując w wyszukiwarce hasło: „naprawa rowerów Rzeszów” powinniśmy trafić na stronę http://kwasninski.pl/. Są to specjaliści w swojej dziedzinie, którym spokojnie możemy powierzyć nasz jednoślad, gdyż rowery nie mają dla nich żadnych tajemnic. Czy chodzi o drobne sprawy jak zmiana opony, czy też o poważne składanie roweru po uprzednim rozkręceniu go na części pierwsze, mamy pewność, że usługa którą wykonują, będzie zrobiona na czas i nie będzie wymagała żadnych poprawek. Znalezienie obecnie profesjonalnego serwisu rowerowego na pewno pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze, a także da nam bezpieczeństwo, gdyż dobrze potraktowany przez znającego swój fach serwisanta rower, nie zawiedzie nas na drodze.  

Bez tajemnic

Naprawa rowerów to zajęcie na cały etat i tak jest w przypadku tego rzeszowskiego serwisu. Pracują tutaj ludzie, którzy je kochają, jeżdżą na nich pasjami i wiedzą o nich praktycznie wszystko. To pozwala mieć pewność, że wyjdziemy od nich z pełną satysfakcją oraz sprawnym pojazdem, dzięki któremu nasza niedzielna wyprawa za miasto będzie czystą przyjemnością. Oczywiście wybierając się na dłuższy rajd albo krótki wypad na prowincję, trzeba ze sobą zabrać skrzyneczkę z podstawowymi narzędziami, dodatkową dętkę oraz oponę, by w razie czego wykaraskać się z niespodziewanej opresji. Z większymi awariami lepiej będzie się zwrócić do specjalistów. Naprawy na własną rękę mogą się źle skończyć dla naszego jednośladu.

Jasne oczekiwania – konkretne odpowiedzi

Serwisując rower warto dokładnie ustalić z zakładem naprawczym, czego dokładnie oczekujemy i ile za to zapłacimy. Oczywiście nie każdą naprawę da się zapewne dokładnie wycenić z góry, ale wówczas warto poprosić, by serwisant do nas zadzwonił i powiedział, że pojawiło się coś, co wymaga nieco wyższej zapłaty. Czasem bardziej opłacalne może być kupno nowego pojazdu niż remontowanie starego, ale o tym dobry specjalista na pewno nam powie, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych wydatków. Oprócz napraw klasycznych jednośladów, w ofercie serwisu jest także naprawa rowerów elektrycznych. Te o wiele bardziej skomplikowane systemy wymagają specjalistycznej wiedzy i dobrze przeszkolonych pracowników, a tych serwis w Rzeszowie zatrudnia. Daje to nam gwarancję, że i ta – o niebo trudniejsza usługa – zostanie prawidłowo wykonana.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com