Producenci kontenerów biurowych – TOP 5 w Polsce

Budownictwo modułowe staje się coraz powszechniej wykorzystywane w Polsce, a najwięksi producenci oferują możliwość dopasowania obiektów do indywidualnych potrzeb klientów. Dlatego warto sprawdzić listę TOP 5 producentów modułowych kontenerów biurowych oraz zapoznać się z ich ofertą.

1. Modular System

Historia firmy Modular System sięga lat 90., kiedy powstało Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych „Kontener Sp. z o.o.”. Obecnie Modular System posiada nowoczesny park maszynowy oraz zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną, dzięki której może tworzyć obiekty w pełni zgodne z projektem klientów.

Produkcja kontenerów biurowych odbywa się zgodnie z normami ISO, a certyfikaty potwierdzające zachowanie najwyższych standardów można znaleźć na modularsystem.pl. Oprócz wielofunkcyjnych, przestronnych kontenerów biurowych, Modular System oferuje modułowe domy całoroczne, kontenery biurowe oraz praktyczne rozwiązania dla wojska. Co jednak istotne, istnieje możliwość zamówienia w pełni wyposażonego, modułowego biura, które po złożeniu na miejscu od raz będzie gotowe do użytku.

2. Kont-Dar

Kont-Dar to producent kontenerów biurowych, magazynowych, handlowych, sanitarnych, socjalnych oraz wielu innych typów obiektów modułowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Kont-Dar umożliwia realizację niestandardowych rozwiązań, bezpośrednio współpracuje też z inwestorami na etapie projektowania. Umożliwia również wynajem kontenerów

Kontenery biurowe oferowane przez Kont-Dar mogą posiadać uniwersalne lub dostosowane do życzeń klientów wymiary. Dodatkową zaletą jest to, że można określić ilość oraz umiejscowienie otworów drzwiowych, okien a także podział ścian. Zapewnia też instalację elektryczną, oświetlenie czy nawet zabezpieczenia antywłamaniowe.

3. Moduł Technik

Moduł Technik to producent z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, który oferuje różne rodzaje kontenerów modułowych. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami, obiekty tworzone są z wysokiej jakości materiałów i prefabrykatów.

Moduły mogą być wykonane „pod klucz”, Moduł Technik zajmuje się również uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na użytkowanie obiektów. A czas trwania gwarancji na kontenery może wynosić od 24 do 60 miesięcy.

4. Dominex

Dominex produkuje, sprzedaje oraz wynajmuje kontenery modułowe o standardowych lub nietypowych wymiarach. Wszystkie obiekty spełniają standardy BHP oraz PPOŻ, dzięki czemu ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne.

Kontenery biurowe oferowane przez Dominex charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu mogą stanowić reprezentacyjną siedzibę firmy. A do tego są w pełni funkcjonalne i odpowiadają na potrzeby klientów.

5. Weldon

Choć początkowo działalność firmy Weldon skupiała się na obróbce metali, z czasem produkcja rozwinęła się o proste, uniwersalne kontenery przenośne, stanowiące zaplecze biurowe, socjalne czy sanitarne opracowane w systemie panelowym.

Obecnie Weldon oferuje m.in. trzy podstawowe kontenery biurowe z zapewnioną instalacją elektryczną, grzewczą, wentylacyjną oraz wodnokanalizacyjną, chociaż umożliwia również dopasowanie obiektów do wymagań klienta, co jak widać, obecnie jest już standardem u producentów budynków modułowych.

Polecamy:
Kontenery sanitarne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com