Oglądanie filmów bez pobierania? Wiemy, gdzie masz taką możliwość!

Wszyscy od czasu do czasu muszą się zrelaksować, a oglądanie filmów online może być prawdziwym relaksem. To, co sprawia, że jest to naprawdę pocieszające, to fakt, że możesz przesyłać strumieniowo darmowe filmy bezpośrednio z miejsca, w którym się znajdujesz i bez żadnych kosztów.

Oto lista darmowych i legalnych witryn do strumieniowego przesyłania filmów, które umożliwiają oglądanie filmów bez ich pobierania, a kilka witryn może nawet umożliwiać przesyłanie strumieniowe filmów bez rejestracji. Dzięki tej liście będziesz wiedział, gdzie oglądać najlepsze filmy za darmo online.

Top darmowych i legalnych witryn do przesyłania strumieniowego filmów

YouTube

Jakiś czas temu YouTube uruchomił bezpłatną witrynę do strumieniowego przesyłania filmów, w której można oglądać filmy online, w tym kilka popularnych, takich jak Terminator, czy Legalna blondynka. W serwisie YouTube znajduje się ponad 100 pełnych filmów pełnometrażowych, co czyni go idealną witryną z bezpłatnymi filmami dla tych, którzy nie chcą płacić dodatkowo za usługi premium, takie jak Netflix.

Wystarczy odwiedzić ten link, aby zapoznać się z kolekcją bezpłatnych filmów online. Mimo że jego katalog zawiera wybrane treści, YouTube planuje uwolnić swoje oryginalne programy i filmy online cyklicznie. Oczekuje się więc, że różnorodność będzie rosła z czasem.

Tubi TV

Tubi TV to jedna z ulubionych stron internetowych do oglądania filmów online, ponieważ zawiera również szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych. Treść jest dobrze dobrana z dobrą mieszanką starych i nowych filmów. Tutaj znajdziesz popularne filmy – aplikacja jest dostępna za darmo na Androida, iOS i tym podobne. Piękny ciemny motyw strony jest estetyczny, a odtwarzacz multimedialny na Tubi TV jest zdecydowanie jednym z najlepszych, jakie można dostać na bezpłatnej stronie do strumieniowego przesyłania filmów. Odtwarzacz multimedialny oferuje napisy do wszystkich filmów, a nawet umożliwia przewijanie do przodu lub do tyłu o 30 sekund. Możesz dostosować jakość wideo, szybkość przesyłania strumieniowego jest całkiem przyzwoita i nie raczej nikt nie zgłasza problemów z buforowaniem

Sony Crackle

Jeśli szukasz strony ze świetną kolekcją filmów, Sony Crackle Cię nie zawiedzie. Witryna należąca do Sony wymaga zarejestrowania się, utworzenia listy obserwowanych i poleci filmy na podstawie Twoich preferencji.

Jak wspomniano powyżej, najlepszą częścią Crackle są popularne filmy online, które nie są dostępne za darmo na innych stronach internetowych. Na Crackle znajdziesz takie tytuły jak Faceci w Czerni, Resident Evil, Spiderman i inne.

Mamy do czynienia tutaj z bezpłatną witryną do strumieniowego przesyłania filmów, więc nie trzeba dodawać, że podczas oglądania treści napotkasz kilka reklam. Ponieważ Crackle ma również aplikacje na Androida i iOS, łatwiej jest oglądać darmowe filmy online, gdy jesteś w ruchu. PS: Treści w Crackle mogą być blokowane w różnych krajach z powodu ograniczeń licencyjnych. Ale możesz uzyskać do nich dostęp za pomocą VPN lub usługi proxy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com