Nowy trend – przestrzenie self storage

Człowiek to taka istota, która ma skłonność do chomikowania. Tym sposobem, często w krótkim czasie, w świeżo umeblowanym mieszkaniu zaczyna brakować miejsca, w imię zasady, że wszystko “się przyda”. Co robić, kiedy komórka jest już zapchana, balkon tak samo, a dodatkowych sprzętów przybywa z każdym kolejnym rokiem?

Na szczęście dla nas, do Polski zawitała moda na self storage czyli wynajmowanie małych powierzchni magazynowych na potrzeby przechowywania np. artykułów sezonowych, takich jak opony, sprzęt narciarski, czy przedmioty zgromadzone na czas przeprowadzki lub remontu. Innowacyjność tego pomysłu polega na tym, że powierzchnie magazynowe Szczecin to rozwiązanie nie tylko dla firm i przedsiębiorstw, ale także dla klientów indywidualnych.

Rozwiązanie szyte na miarę

Jeśli potrzebujemy kilku metrów kwadratowych więcej, bo w domu brakuje już wolnej przestrzeni, self storage to idealny pomysł na przechowywanie zbędnych w danej chwili rzeczy. Jak zapewnia firma Kangu24.com, usługa wynajmu boksów posiada same zalety. Umowa najmu jest niezwykle elastyczna. Minimalny czas jej trwania to 14 dni, co nie obciąża budżetu, a pozwala na przykład przechować delikatne sprzęty czy meble na czas remontu lub przeprowadzki. Usłudze wynajmu podlegają powierzchnie już od 1 metra kwadratowego, aż do nawet 20 metrów. Konsultanci podpowiedzą, który metraż będzie odpowiedni, w zależności od naszych potrzeb.

Co więcej, jak podkreśla kangu24.com, powierzchnie magazynowe Szczecin dostępne są 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu. Za pomocą specjalnych kart dostępu, możemy dostać się do wynajmowanego boksu zawsze wtedy, gdy będziemy tego potrzebować. Idea self storage działa niezwykle sprawnie w całej Europie, a od niedawna, możemy z niej korzystać także w Polsce. Dzięki niej, nie trzeba się już martwić, co zrobić z rzeczami, których w danym momencie nie potrzebujemy. Mieszkańcy bloków znają ten problem doskonale.

W sezonie wiosenno-letnim zimowe opony stają się zbędnym balastem, a sprzęt narciarski nie mieści się w żadnej szafie. Powierzchnie magazynowe Szczecin z powodzeniem pomieszczą te i wiele innych przedmiotów, których nie chcemy się pozbywać, bo być może będą nam jeszcze potrzebne. Inną zaletą boksów na wynajem jest to, że są doskonale przystosowane do przechowywania różnego typu przedmiotów. Panuje w nich optymalna temperatura, a także czystość. Są również doskonale chronione. Całodobowy system monitoringu oraz kontrola przeciwpożarowa gwarantują pewność i bezpieczeństwo.

Własny magazyn na wyciągnięcie ręki

Self storage to usługa najwyższej jakości. Dzięki niej można bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty, na wygodnych dla nas warunkach. To klient decyduje na jak długo i jaką powierzchnię będzie wykorzystywać. Jest to opcja nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych – głównie mieszkańców bloków, ale nie tylko. Więc jeśli drzwi szafy już się nie domykają, warto o niej pomyśleć.

2 Comments on “Nowy trend – przestrzenie self storage”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com