Nietuzinkowe monidła jako oryginalny sposób na zwiększenie atrakcyjności kampanii reklamowej

 

Jeśli nie wiesz, jak zainteresować przechodniów, klientów bądź uczestników imprezy, znamy pewien oryginalny sposób, by skutecznie przykuć ich uwagę i zachęcić do zapoznania z ofertą. Monidło to specyficzny rodzaj ścianki reklamowej, które stanowi niedrogą alternatywę dla popularnych standów i fotościanek. Czym dokładnie jest monidło reklamowe i dlaczego warto skusić się na tę formę promocji?

Atrakcyjny wygląd monideł reklamowych

Monidła reklamowe to nic innego jak tekturowe postacie w rzeczywistym rozmiarze. Charakterystycznym dla tego typu ścianki jest otwór na głowę, dzięki któremu możemy wykreować bajkową postać z własną twarzą – na przykład do pamiątkowej fotografii. Tekturowe postacie mogą mieć formę rysunkową lub bardziej realistyczną, imitować bohaterów bajek oraz gwiazd kina. Tego typu reklama to nieszablonowa forma promocji, która sprawia, że reklamowany produkt lub usługa ma szansę zapaść na dłużej w pamięć klienta.

Monidło okolicznościowe

Niegdyś monidła reklamowe spotykane były sporadycznie w sklepowych alejkach. Dziś częściej można je spotkać w parkach rozrywki, ogrodach zoologicznych, parkach naukowych oraz oczywiście… salach bankietowych, gdzie odbywają się różnego rodzaju imprezy okolicznościowe jak wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz “osiemnastki”oraz inne, okrągłe rocznice urodzin. Monidło to oryginalny sposób na wyróżnienie się na targach, kongresach i wystawach.

Funkcjonalność monideł reklamowych

Monidło reklamowe to lekki sposób na mobilną reklamę. Technika wykonania zapewnia trwałe i wyraziste kolory przez długi czas. Niewielki ciężar nie sprawia problemów z transportem, nie wymaga również pomocy w przenoszeniu. Monidło reklamowe można w każdej chwili przestawić wedle potrzeb i uznania. Im bardziej unikatowa reklama, tym bardziej zapada w pamięć. Monidła zachęcają do robienia fotografii, dzięki czemu na telefonach i aparatach, reklama zostaje trwale zapisana w postaci zdjęcia. Biorąc pod uwagę wysoką funcjonalność, monidło reklamowe charakteryzuje się stosunkowo niskim kosztem wykonania. Dzięki temu może zostać stworzone specjalnie na cele jednorazowej kampanii reklamowej bądź na jeden wieczór, bez konieczności wydawania dużych środków finansowych na interesującą i nieszablonową dekorację.

Nietuzinkowe pomysły na każdą kieszeń

Ilustracja lub postać, jaką będzie obrazowało monidło zależy przede wszystkim od inwencji twórczej pomysłodawcy. Monidło reklamowe to niekonwencjonalny sposób na stworzenie atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com