Lenovo ThinkBook – klasyczna seria laptopów Lenovo

ThinkBook to seria laptopów wspierających biznes. Mogą być wykorzystywane na różnych szczeblach organizacji pracy w przedsiębiorstwie. Wszystkie laptopy ThinkBook Lenovo, niezależnie od konfiguracji sprzętowej, wyróżniają się eleganckim designem i zapewniają solidne zabezpieczenia danych. Czym się charakteryzują?

Wygodne w użyciu laptopy Lenovo ThinkBook

Z pewnością pierwszym, na co zwraca uwagę przedsiębiorca czy pracownik pracujący po kilka godzin dziennie przy komputerze, jest komfort korzystania ze sprzętu. Seria ThinkBook laptopów Lenovo została stworzona z myślą o wygodzie użytkowania.

Laptop Lenovo ThinkBook z dwoma ekranami zapewnia więcej przestrzeni roboczej dla użytkownika. Wyświetlacze umieszczone są w supercienkich ramkach. Wiele urządzeń z serii Lenovo ThinBook ma ekrany o proporcjach 16:10, które sprzyjają zapoznawaniu się z treścią np. na stronach internetowych i w dokumentach bez konieczności ciągłego przewijania.

W biznesie szybkość działania jest równoznaczna z komfortem pracy. Dlatego fakt, że laptop Lenovo ThinkBook zapewnia błyskawiczne uruchamianie i superszybkie odzyskiwanie danych, ma niebagatelne znaczenie. Wbudowana pamięć masowa ma elastyczne opcje, pozwalające na szybkie przesyłanie plików na inne sprzęty. Jej pojemność jest na tyle obszerna, że nawet bardzo duże pliki zapisuje się tam bez trudu.

Parametry techniczne, jakie ma laptop Lenovo

Seria notebooków ThinkBook wyposażona została w procesory o dużej mocy. Do wyboru kupujący mają najnowszej generacji procesory Intel® i AMD. W obu przypadkach uzyskujesz model procesora zapewniający wysoką wydajność pracy, nie tylko biurowej, ale i programistycznej. Może być to procesor Intel® 12. generacji z dedykowaną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® RTX™ 2050, AMD Ryzen™ serii 6000 czy Intel® Core™ 12. generacji z platformą Intel® vPro® Essentials i z oddzielną, dedykowaną kartą graficzną Intel® Iris® Xe.

Laptopy Lenovo ThinkBook mogą mieć ekran o przekątnej 13 lub 17 cali. Do tego superszybki moduł Wi-Fi, technologię Dolby Vision czy Dolby Audio oraz głośniki Herman.

Być może zainteresuje Cię również to: Laptop do programowania – jakie funkcje powinien mieć?

Solidny i trwały – notebook Lenovo ThinkBook

Możesz korzystać z laptopów Lenovo z serii ThinkBook wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, zachowując pewność, że nic im się nie stanie przy przenoszeniu z miejsca na miejsce. W ich konstrukcji wykorzystano najwyższej klasy materiały, jak anodowane aluminium z dwukolorowym wykończeniem. Seria ThinkBook cechuje się eleganckim designem, który współgra z wizerunkiem profesjonalistów i biznesmenów.

Lenovo ThinkBook – laptop solidnie zabezpieczony

Funkcje bezpieczeństwa oraz działające w tle inne zabezpieczenia sprawiają, że nie musisz martwić się o ochronę danych zapisanych na dysku komputera. Laptopy Lenovo ThinkBook mają czytnik linii papilarnych, umożliwiający logowanie się i włączanie ekranu za pomocą jednego dotknięcia.

 

Dlaczego warto zainwestować w maty wejściowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com