Krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy – o wynajmie samochodów

Wynajem samochodów cieszy się coraz w Polsce coraz większą popularnością. To wygodne i opłacalne rozwiązanie. Sprawdź, z jakich form wynajmu samochodu możesz skorzystać.

Formy wynajmu pojazdu

Do wyboru masz leasing lub wynajem samochodu. Bardzo atrakcyjny jest zarówno wynajem samochodów średnioterminowy, jak i krótko- i długoterminowy. Wybierając opcję, zwróć uwagę na swoje potrzeby i budżet.

Długoterminowy wynajem samochodów i cennik skierowany jest do osób, które cenią komfort i mogą za niego trochę więcej zapłacić. Decydując się na takie rozwiązanie, płacisz co miesiąc tylko jedną, stałą ratę. Do tego dochodzą tylko koszty za paliwo. Nie musisz się natomiast martwić o wydatki związane z eksploatacją samochodu. Z kolei leasing proponowany jest osobom, które po zakończeniu umowy, chciałyby kupić samochód w bardzo atrakcyjnej cenie. Wybierając taką opcję, zyskujesz większą swobodę użytkowania auta.

Okresy wynajmu samochodu

Biorąc pod uwagę okres wynajmu samochodu, możemy wyróżnić długo-, średnio- i krótkoterminowy. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, sprawdź dokładnie cennik wynajmu samochodów.

Wynajem krótkoterminowy zwykle oferowany jest maksymalnie na 3 miesiące. Polecany jest osobom, które potrzebują auta zastępczego na kilka dni. Na cenę usługi wpływa liczba dni najmu, marka samochodu, dodatkowe wyposażenie i dzienny limit kilometrów. Sieciowa wypożyczalnia samochodów oferuje bogatą flotę pojazdów. Proponuje m.in. auta zastępcze, dostawcze i do ślubu.

Ciekawym rozwiązaniem jest wynajem samochodów średnioterminowy. Umowę z wypożyczalnią podpisujesz zwykle na kilka miesięcy. Firma nie wymaga wkładu własnego. Cała procedura jest niezwykle prosta i szybka. Flota pojazdów jest bogata. Dzięki temu bez problemu wybierzesz samochodów dopasowany do Twoich potrzeb.

Wynajem długoterminowy cieszy się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Możesz sam zdecydować o długości umowy, wyposażeniu samochodu i ubezpieczeniu.

Sprawdź również tę ofertę: tanie wypożyczalnie samochodów

Dlaczego warto skorzystać z usług sieciowej wypożyczalni?

Profesjonalna sieciowa wypożyczalnia samochodów taka jak np. InterFleet dostępna jest na terenie całego kraju. Dzięki temu możesz wypożyczyć auto w jednym mieście, a oddać go w innym. To doskonałe rozwiązanie, jeśli decydujesz się na wynajem samochodów średnioterminowy lub długoterminowy. Sieciowa wypożyczalnia samochodów zapewnia obsługę klientów na najwyższym poziomie. Kładzie duży nacisk na bezpieczną i komfortową jazdę. Dlatego regularnie serwisuje każde auto. Proponuje atrakcyjne ceny usług. Wszystkie pojazdy są objęte gwarancją, ubezpieczeniem OC i AC. Podpisując umowę z profesjonalną wypożyczalnią, nie musimy się martwić o ukryte koszty.

Ubezpieczenie samochodu

Wypożyczalnie samochodów często blokują kaucję na naszej karcie płatniczej do czasu zwrotu auta. Alternatywnym rozwiązaniem jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Cena uzależniona jest od marki pojazdu i samej wypożyczalni.

Wybierając ubezpieczenie, zwróć uwagę na to, co obejmuje dana oferta.

Polisę możesz kupić w biurze wypożyczalni, u pośrednika lub w zewnętrznej firmie. Jeśli wybierasz się w daleką podróż ze znajomymi lub rodziną, warto zapłacić trochę więcej za dodatkowego kierowcę. Dzięki temu będziesz mógł trochę odpocząć w czasie jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com