Inprogress Plus – szkolenia bez limitu dla pracowników Twojej firmy

Rok 2020 przyniósł zmiany w działalności niemal wszystkich organizacji. Standardem stały się wideokonferencje i praca w trybie home office. Większość firm przeszła do świata online, a ograniczeniem w ich funkcjonowaniu jest obecnie tylko brak dostępu do Internetu. Co z kwestią szkoleń dla firm?

Profesjonalne szkolenia online

Pandemia i obostrzenia z nią związane sprawiły, ze pracownicy nie mogą brać udziału w szkoleniach stacjonarnych (lub jest to mocno ograniczone). W związku z tym możliwości na zdobycie kompetencji zostały okrojone.

Jak w tych warunkach możesz zagwarantować pracownikom benefit w postaci kursów i jednocześnie mieć pewność są one wysokiej jakości?

Dzięki rozwiązaniom technologicznym udało się znaleźć niemalże idealne rozwiązanie. Szkolenia dla firm można realizować online, z dowolnego miejsca na Ziemi. Ważne, by zdecydować się na doświadczoną firmę, która potrafi dostosować się do zmian i przeszkody potrafi przekuć w sukces. Dzięki takim szkoleniom Twój pracownik nie musi tracić czasu na dojazd, ponieważ może je realizować z taką samą efektywnością w domu.

Praca zgodnie z metodami zarządzania projektami

Coraz więcej organizacji decyduje się na pracę zgodnie z wybraną metodyką zarządzania projektami. Przyśpiesza to pracę i ulepsza komunikację z zespole, często międzynarodowym. Ludzie pracują zdecydowanie efektywniej. Warto, by każdy zapoznał się z metodykami oraz narzędziami, które są w nich stosowane.

Jest to możliwe dzięki udziałowi w akredytowanych szkoleniach i egzaminach w firmach, które się w tym specjalizują. Podczas szkoleń pracownicy poza teorią uzyskają szereg praktycznych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennej pracy. Które szkolenia wybrać?

Subskrypcja szkoleń Inprogress Plus

Nie musisz od razu decydować się na konkretne szkolenia dla Twoich pracowników. Dzięki Inprogress Plus mogą oni skorzystać ze wszystkich kursów – i to bez ograniczeń! Taka forma kształcenia pozwoli im nie tylko na realizację potrzeb kompetencyjnych organizacji – to także sposób na rozwijanie ich własnych zainteresowań. Jak to możliwe?

Firma Inprogress wyszła naprzeciw potrzebom organizacji i opracowała program subskrypcji szkoleń online, który zaspokoi potrzeby w zakresie szkoleń dla firm. Inprogress Plus, bo tak nazywa się to przedsięwzięcie, umożliwia każdej organizacji oddelegowanie pracownika lub pracowników na maksymalnie półroczny udział w akredytowanych szkoleniach online bez limitu. Dzięki temu Twój pracownik pozna metodyki zarządzania i przygotuje się do uzyskania międzynarodowych certyfikatów.

To nie wszystko! Subskrybenci Inprogress Plus mogą skorzystać również z szeregu benefitów:

  • dodatkowe szkolenia z zakresu kompetencji miękkich,
  • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku,
  • webinary,
  • pierwszeństwo w dostępie do nowych szkoleń z oferty,
  • sesje Q&A,
  • materiały uzupełniające wiedzę.

Plan szkoleniowy na sześć miesięcy

Jeśli nie wiesz, na jakie szkolenia powinien zdecydować się pracownik lub jakie szkolenia mu zarekomendować, możesz skorzystać z gotowego rozwiązania. Jest nim Przewodnik po ścieżkach rozwoju, w którym znajdziesz rekomendowane szkolenia. Opracowało go grono doświadczonych trenerów i managerów. W przewodniku znajdziesz 5 ścieżek rozwoju:

Ścieżka 1: Team Master

Ścieżka 1: Team Master

Ścieżka 3: Service Master

Ścieżka 4: Project Master

Ścieżka 5: Top Management Master

Każda z nich jest dokładnie rozpisana i pokazuje, które szkolenia realizować krok po kroku, by jak najefektywniej wykorzystać czas subskrypcji.

Inprogress Plus to innowacyjny produkt, który pomoże w organizacji planu szkoleń dla Twojej firmy. Subskrypcja jest przede wszystkim projektem, który pozwoli podnieść kompetencje pracowników i tym samym przyczyni się do rozwoju Twojej organizacji. Dodatkowo jest ofertą atrakcyjną cenowo – półroczny pakiet rozwojowy mieści się w kosztach jednego lub dwóch szkoleń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com