Innowacyjne słupy oświetleniowe? Tylko Alumast!

Alumast S.A. to firma, która na rynku istnieje już ponad 20 lat. W swoich działaniach firma skupia się na produkcji innowacyjnych rozwiązań kompozytowych, które mają niezwykle szerokie zastosowanie w wielu branżach. Co znajduje się w ofercie firmy Alumast S.A.?

Czym są słupy oświetleniowe kompozytowe?

Słupy oświetleniowe kompozytowe to źródło oświetlenia, znajdujące swoje zastosowanie w wielu różnych branżach. Kompozyt jest materiałem cechującym się wysoką trwałością i wytrzymałością, a także odpornością na nawet najbardziej niekorzystne warunki. Kompozyt składa się w swojej strukturze z czterech warstw. Najbardziej wewnętrzną warstwę stanowi tkanina szklana z żywicą poliestrową. Warstwy zewnętrzne tworzy mata szklana z żywicą poliestrową oraz żelkot. Kompozytowe słupy oświetleniowe spełniają podwyższone normy bezpieczeństwa.
Słupy tego rodzaju mogą mieć konstrukcję łamaną czy stylizowaną, a także kompozytowo-aluminiową. Każdy słup wyposażony jest w przewód do odprowadzania ładunków elektrostatycznych, co jeszcze bardziej podnosi poziom bezpieczeństwa.

Gdzie znajdują swoje zastosowanie słupy kompozytowe oświetleniowe?

Dzięki zastosowaniu uniwersalnego materiału, jakim jest kompozyt, słupy oświetleniowe kompozytowe znajdują swoje zastosowania w bardzo różnorodnych branżach. Używane są w drogownictwie, energetyce czy kolei, a także np. w jednostkach samorządu terytorialnego.

Słup multimedialny- gdzie jest stosowany?

Słup multimedialny jest dowodem na to, że nawet tak powszechna rzecz, jak słup oświetleniowy, nie musi być wcale nudna i monotonna. Słupy multimedialne dają niesamowicie szerokie możliwości wyposażenia dodatkowego, co znacząco poszerza zastosowanie tego rodzaju źródła światła. Słupy multimedialne cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa i niską emisją CO2, co w dzisiejszym świecie jest niezwykle cennym atutem. Ponadto, możliwe jest bezprzewodowe zarządzanie oświetleniem za pośrednictwem sieci wi-fi. Lekka konstrukcja sprawia, że montaż słupów nie jest problematyczny, a materiał w 100% pochodzący z recyklingu sprawia, że jest to rozwiązanie przyjazne naszemu środowisku.

Słup multimedialny umożliwia między innymi emitowanie reklam, integrację z aplikacjami mobilnymi czy interaktywne gry i zabawy edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Poza tym, możliwe jest także bezprzewodowe ładowanie indukcyjne urządzeń przenośnych, jak i gromadzenie anonimowych danych na temat natężenia ruchu.Tego rodzaju słupy zyskują swoje zastosowanie w branży kolejowej, jak i w obiektach rekreacyjnych, handlowych, w parkach i na ulicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com