Idealne miejsce na dużą konferencję w Warszawie. Sprawdź naszą propozycję

Jeśli w wydarzeniu ma wziąć udział wiele osób, to potrzebna będzie duża sala konferencyjna Warszawa, która wszystkich pomieści i zagwarantuje spędzenie wielu godzin w komfortowych warunkach.

Warto postawić na sprawdzone rozwiązanie, zaufać doświadczonym profesjonalistom. Godnym polecenia miejsce będzie Hotel Boss, w którym znajduje się nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe. Ma w swojej ofercie bogatą bazę zarówno noclegową, jak i gastronomiczną. Jak wiadomo, podczas spotkań biznesowych trwających kilkanaście godzin lub nawet parę dni nie może zabraknąć wygodnego miejsca do wypoczynku, smacznego jedzenia i wielu dodatkowych atrakcji. Wszystko to ma do zaoferowania Hotel Boss.

Sale konferencyjne Warszawa na dużą liczbę osób – Jak wybrać odpowiednią?

Świetnym miejscem na zorganizowanie konferencji jest Hotel Boss, który oferuje przestronne sale mogące pomieścić do nawet 550 osób. Idealnym rozwiązaniem jest w tym przypadku sala o układzie teatralnym. Prelegenci mają do dyspozycji profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki czemu każdy wszystko dobrze zobaczy i usłyszy. Nie trzeba martwić się o niezbędne wyposażenie sali w postaci rzutników, mikrofonów, nagłośnienia, różnorodnego sprzętu elektronicznego. Istnieje nawet możliwość skorzystania z usług tłumacza, co pozwala na organizowanie spotkań o charakterze międzynarodowym. W Hotelu Boss zadbano o wysokie walory zarówno estetyczne, jak i użytkowe. Wszystkie sale są starannie zaaranżowane, eleganckie, w nowoczesnym stylu.

Wyposażono je w ergonomiczne meble, które zapewniają wygodę. Ma to kluczowe znaczenie podczas wielogodzinnego przebywania w pozycji siedzącej. Można liczyć na odpowiednie oświetlenie, nienaganną czystość. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, dzięki czemu panuje w nich przyjemny mikroklimat. Można liczyć na komfort termiczny, niezależnie od pory roku. W wyposażeniu podstawowym znajdują się nagłośnienie, mikrofony, bezprzewodowy zestaw video, flipchart, klimatyzacja i dostęp do internetu. Można skorzystać także z wielu usług dodatkowych. Hotel Boss dysponuje rzutnikami multimedialnymi, monitorem plazmowym 42-calowym, kamerą cyfrową Full HD, laptopem. Możliwe jest nawet zorganizowanie wideokonferencji, zarejestrowanie całego szkolenia do pliku dźwiękowego.

Idealne miejsce na każdą konferencję

Hotel Boss ma do zaoferowania strefę noclegową i rekreacyjną. Po zakończeniu spotkania można odpocząć w sposób aktywny lub bierny. Już samo spacerowanie po malowniczej okolicy w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego sprawia mnóstwo przyjemności. Przerwa kawowa i lunchowa wymagają zorganizowania napojów, przekąsek i ciepłych posiłków. Catering musi być oczywiście wysokiej jakości, aby każdy mógł się posilić ze smakiem. W Hotelu Boss do dyspozycji jest wiele obiektów gastronomicznych. Wykwintne dania serwuje elegancka restauracja Malinowa. Można skosztować dań kuchni polskiej i europejskiej. Możliwe jest także zjedzenie posiłku w karczmie góralskiej z kamiennym paleniskiem w Starym Młynie położonym w sosnowym lesie o folklorystycznym wystroju. Wspaniałą atrakcją będzie także Chata Grillowa, bardzo klimatyczne miejsce. Rozrywkę zapewni Klub Retro z parkietem tanecznym i pubem, torami bowlingowymi i szeregiem innych atrakcji. Hotel Boss oferuje także salę fitness z wielofunkcyjnymi, nowoczesnymi urządzeniami oraz gabinet masażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com