Firmowe konto bankowe prowadzone za bezwarunkowe 0 zł. Darmowe przelewy internetowe krajowe Elixir i wypłaty gotówki z bankomatów w PL

[Artykuł sponsorowany]

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma kosztami, a przedsiębiorcy na ogół starają się je zminimalizować. Nierzadko szukają oszczędności gdzie się da, próbując chociażby wliczyć jak najwięcej zakupionych rzeczy w koszty uzyskania przychodu. Czasem jednak poszukiwanie oszczędności może być znacznie prostsze niż się wydaje. Warto zacząć od zastanowienia się, czy za usługi, z których musimy korzystać, nie da się płacić mniej. Najczęściej wymienianym przykładem jest abonament na telefon. Do tej samej kategorii zaliczymy jednak także… prowadzenie konta bankowego.

Konto bankowe to nie tylko mnogość usług, ale także ich… koszt

Każdy przedsiębiorca musi mieć firmowe konto bankowe. Zazwyczaj prowadzenie firmowego rachunku jest związane z różnymi opłatami, chociaż banki coraz częściej prześcigają się między sobą w konstruowaniu ofert specjalnie dla przedsiębiorców. Często jednak jest to rywalizacja na polu udostępniania nowych usług (np. e-księgowości), a nie obniżania cen absolutnie podstawowych opcji. A tymczasem coraz więcej osób prowadzących działalność gospodarczą szuka oszczędności także w kwestii prowadzenia rachunku bankowego. Ciekawą ofertą dla takich przedsiębiorców może być firmowe konto bankowe w Nest Banku.

BIZnest konto dla firm: darmowe usługi w ramach konta

Największą zaletą firmowego konta bankowego w Nest Banku jest fakt, że wiele usług związanych z prowadzeniem rachunku bankowego jest całkowicie darmowa. Przedsiębiorca nie musi spełnić dodatkowych warunków, tak jak w przypadku innych ofert – np. nie płaci nic za używanie karty płatniczej, niezależnie od tego ile transakcji w miesiącu nią wykonuje. BIZnest konto to darmowe:

  • prowadzenie konta,
  • krajowe przelewy internetoweElixir (w tym do ZUS i US),
  • wypłaty gotówki na terenie Polski, bez względu na bankomat,
  • wpłaty we wpłatomatach Euronet w Polsce,
  • wydanie i używanie karty płatniczej,

Brak opłat za podstawowe usługi związane z prowadzeniem firmowego konta bankowego to nie jedyne korzyści wynikające z wyboru oferty Nest Bank – przykładem może być chociażby terminal płatniczy za 0 zł (więcej na stronie https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html).  Należy jednak pamiętać, że przedsiębiorcy mają różne potrzeby, ale łączy ich jedno – chęć jak najtańszego (a najlepiej darmowego) korzystania z absolutnie podstawowych usług bankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com