Działki na sprzedaż. Sprzedaj swoją nieruchomość z profesjonalistami

Próbujesz sprzedać swoją działkę, ale nie widzisz efektów swoich działań? Masz obawy, że jedynym rozwiązaniem jest przyglądanie się, jak Twoje ogłoszenie z dnia na dzień spada na kolejne karty popularnego portalu pośredniczącego w sprzedaży nieruchomości. Zastanawiasz się, jak uzyskać więcej zapytań? A może odwrotnie, zapytań o działkę na sprzedaż jest wiele, ale większość kontaktujących się z Tobą osób jedynie bada rynek i nie jest zdecydowana na zakup gruntu? Nic straconego, mamy rozwiązanie na to, żeby sprzedaż Twojej nieruchomości wreszcie ruszyła z kopyta.

Masz działkę na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji? Zapoznaj się z ofertą Buylando.

Posiadasz atrakcyjną działkę w górach, nad jeziorem lub morzem? Malownicza okolica o dużych walorach przyrodniczych i krajobrazowych to czynnik wyróżniający Twoją działkę na tle innych? Pokaż jej atuty razem z Buylando — portalem zapewniającym nowoczesne podejście do sprzedaży działek.

Eksperci z Buylando specjalizują się w tworzeniu całościowych ofert i działaniach marketingowych związanych ze sprzedażą gruntów. Oferują pełną obsługę, włączając przygotowanie wszystkich niezbędnych materiałów (zdjęcia i nagrania z drona, opis nieruchomości, indywidualny landing page oraz materiały graficzne), prowadzenie kampanii marketingowej oraz pierwszy kontakt z klientem. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom kupujących i pokazują im dokładną lokalizację gruntu oraz do każdej oferty dołączają wszystkie najważniejsze dokumenty, takie jak m.in. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP).

Działki budowlane z uzbrojeniem. Czy tylko takie nieruchomości się sprzedają?

Działka o powierzchni co najmniej 800 m2 pozwalająca na zabudowę jednorodzinną lub mieszkaniową to doskonała opcja dla osób planujących w najbliższym czasie budowę domu jednorodzinnego. Nie jest to jednak jedyny rodzaj klienta, którego można spotkać podczas na rynku. Coraz więcej Polaków docenia inwestycyjny charakter lokowania swoich oszczędności w nieruchomościach. Działki rolne, działki rekreacyjne, działki leśne, działki inwestycyjne i usługowe są coraz częstszym celem inwestorów liczących na rentowność tego przedsięwzięcia.

Jak przygotować inwestycję, żeby uzyskać większe zyski?

Jeżeli zależy Ci na dużym dochodzie, warto rozważyć wykonanie kilku operacji, które pozwolą na uzyskanie większej kwoty za Twoją pięknie położoną działkę. Są to m.in. podział dużej działki na mniejsze parcele, uzyskanie warunków zabudowy dla posiadanego terenu, zorganizowanie dojazdu do działki poprzez wybudowanie drogi asfaltowej lub utwardzonej, doprowadzenie mediów, takich jak kanalizacja i prąd, zburzenie budynków, ponieważ działka niezabudowana ma większe szanse szybką sprzedaż.

Sprzedaż gruntów online. Sprzedaj swoją ziemię bez wychodzenia z domu.

Chcesz sprzedać działkę? Wypróbuj Buylando — portal zapewniający nowoczesne podejście do pośredniczenia w sprzedaży nieruchomości gruntowych. Większość procesu sprzedaży przeniesiona jest w sferę online, co pozwala na skrócenie i usprawnienie procesu sprzedaży. Oddaj sprzedaż swojej nieruchomości w ręce profesjonalistów i ciesz się zaoszczędzonym czasem. Tobie pozostanie jedynie podpisanie umowy sprzedaży i satysfakcja ze skutecznie przeprowadzonej transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com