Kurs języka angielskiego – która szkoła językowa wyróżnia się we Wrocławiu?

Na rynku znajdziemy zatrzęsienie szkół językowych. Nic więc dziwnego, że szukając idealnego miejsca do nauki może nas rozboleć głowa od nadmiaru miejsc świadczących podobną w swoim założeniu usługę. Na szczęście na mapie Wrocławia istnieje jedno, dość wyjątkowe miejsce.

Nauka w komfortowych warunkach

Jest jedna szkoła języka angielskiego Wrocław, która oferuje swoim kursantom niepowtarzalne warunki nauki.

W szkole językowej Gerelis stawia się na to, aby język przyswajany był w jak najbardziej naturalnych warunkach. Dlatego też zajęcia odbywają się w niej bez podręczników. Wszystkie dostępne w niej materiały, są autorskim pomysłem właścicielki szkoły oraz oparte są na jej autorskich metodach nauczania.

Dlatego też w Gerelis możemy zapomnieć o wykorzystywaniu nudnych, sztampowych i nierzadko dawno zdeaktualizowanych podręcznikach, a tym bardziej szarych i smutnych kserówkach przyczyniających się do zanieczyszczenia środowiska.

Materiały wykorzystywane w szkole Gerelis są oparte na autentycznych tekstach kultury, artykułach, które tworzone są z myślą o native speakerach, które usłyszeć możemy w brytyjskim radiu lub przeczytać w amerykańskich gazetach. Tylko dzięki temu mamy gwarancje tego, że obcujemy z autentycznym, żywym językiem, a nie dawno nieużywanymi i odbieranymi jako śmieszne archaizmami.

Nie czekaj i zapisz się do szkoły angielskiego we Wrocławiu

Najlepsza jakość gwarancją rozwoju

W szkole Gerelis nauczycielami są native speakerzy oraz profesjonalni, wykwalifikowani do swojej pracy, lektorzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby lekcje były jak najbardziej przystępnie podane, a atmosfera oraz gry i zabawy językowe, pojawiające się na zajęciach pomagały zapamiętywać nowo pojawiające się treści.

Dodatkowo, grupy tworzone w szkole są niewielkie. Jednocześnie w jednej sali lekcyjnej lub podczas zajęć online, uczy się 6 osób. Gwarantuje to najlepszy balans między kwotą, którą przyjdzie nam zapłacić za naukę, a uwagą, jaką lektor może poświęcić każdej indywidualnej osobie w grupie.

W szkole organizowane są również warsztaty teatralne oraz kulinarne, które pomagają kursantom ćwiczyć zdobyte podczas zajęć umiejętności językowe w możliwie jak najbardziej naturalnych warunkach.

Uczniowie o bardziej zaawansowanych językowych umiejętnościach mogą skorzystać z zajęć prowadzonych wyłącznie przez native speakerów, dzięki czemu mogą poczuć się jak na ulicach angielskich miasteczek, korzystając z niemal całkowitego zanurzenia w języku i anglosaskiej kulturze.

Nie tylko nauka

Warto również nadmienić, że sale lekcyjne oraz korytarze szkoły językowej Gerelis odwiedzane są nie tylko przez nauczycieli, oraz ich uczniów.

Okazuje się bowiem, że szkoła ta jest tymczasowym domem zastępczym dla zwierząt ze schroniska. Dzięki czemu nauka w szkolnych salach przebiega w jeszcze bardziej przyjaznej atmosferze, a futrzaści towarzysze nauki mają szanse na to, aby znaleźć swój wymarzony, ciepły i kochający dom. Korzyści z obecności zwierzaków są więc obustronne!

Atmosfera budowana w szkole sprzyja obniżeniu poziomu stresu wśród kursantów, a dzięki wykorzystywanym przez lektorów metodom i przyjaznej atmosferze, uczniowie, zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe, są w stanie błyskawicznie przezwyciężyć swoje blokady językowe i w okamgnieniu zaczynają płynnie posługiwać się językiem angielskim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com