Dostęp do kontenerów – niezbędny nawet w czasie panowania wirusa, skorzystaj z tego!

Z racji tego, że COVID-19 szybko rozprzestrzenia się na całym świecie, wiele firm zostaje zamkniętych. Jednak przedsiębiorstwa zajmujące się utylizacją odpadów pozostają otwarte. Jeśli masz więcej wolnego czasu w domu, teraz może być świetny czas, aby zająć się projektami przebudowy, które odkładałeś. Usuwanie odpadów jest uważane za „niezbędne” i pozostaje otwarte dla biznesu.

Usługi związane z odpadami, które obejmują usługi takie jak wywóz śmieci i wynajem kontenerów, są uważane za kluczowe biznesy. Tak jak ludzie wciąż muszą kupować artykuły spożywcze i odbierać recepty, tak ludzie potrzebują zabierania śmieci. Oznacza to, że większość firm wynajmujących jak Citygruz kontenery na gruz jest nadal otwarta, wynajmując i odbierając śmieci jak zwykle, co pozwala ci zająć się wieloma brudnymi pracami w zaciszu własnego domu.

Możesz wynająć kontener, przestrzegając zasad dystansu społecznego. Wynajem kontenerów to świetny sposób na zarządzanie gruzami ze wszystkich typów projektów domowych i jest zgodny z protokołami zachowania dystansu społecznego. Dostawę i odbiór można zorganizować bez kontaktu z kimkolwiek.

Jak bezpiecznie wynająć kontener, zachowując dystans społeczny? Oto kilka wskazówek:

• Uzyskaj co najmniej 3 wyceny od wypożyczalni kontenerów w Twojej okolicy, korzystając z informacji online – to nic nie kosztuje!
• Wyjaśnij każdemu, jakiego rodzaju śmieci będziesz się pozbywać. Pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie rozmiar kontenerów na podstawie profesjonalizmu, recenzji, ceny itp.
• Umów się z wypożyczalnią telefonicznie lub e-mailem na czas zwrotu kontenera i wyjaśnij, gdzie chcesz umieścić śmietnik po przyjeździe.
• Napełnij śmietnik w uzgodnionym okresie wynajmu, uważając, aby nie przepełnić kontenera ani nie przekroczyć uzgodnionego limitu wagi.
• Zadzwoń do firmy zajmującej się kontenerami, kiedy będziesz gotowy na wywóz śmieci.
• Płać za usługi online lub za pomocą karty.

Proces jest łatwy i bezstresowy! Nie odkładaj już tych projektów przebudowy – wynajmij kontener, aby zrealizować projekty w domu już dziś.

Skorzystaj z dodatkowego czasu

Chociaż robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spowolnić rozprzestrzenianie się, istnieje niezliczona ilość rzeczy, które możemy zrobić, aby bezpiecznie zapełnić nasz czas, a jedną z nich jest zajmowanie się małymi projektami przebudowy, które były odkładane zbyt długo.

Wymiana podłóg i wykończeń, wyrywanie starych szafek kuchennych i urządzeń oraz instalowanie nowych, modernizacja pół wanny, wymiana opraw oświetleniowych, a nawet po prostu obszerne sprzątanie wiosenne – wszystko to jest świetnym sposobem na spędzenie czasu podczas tego dziwnego okresu. Tym bardziej, że możesz uzyskać praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, aby ukończyć swój projekt online. Zakupy online nie tylko minimalizują ryzyko zarażenia się COVID-19, ale także zmniejszają ryzyko, że po cichu rozprzestrzenisz wirusa na innych. Warto to rozważyć i skorzystać z możliwości, które ma się do dyspozycji w takich okolicznościach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com