Doskonale wyposażone i zlokalizowane sale konferencyjne w Warszawie

Nie wiesz, gdzie zorganizować spotkanie biznesowe, które zakończy się sukcesem i zrobi wrażenie na kontrahentach? A może szukasz miejsca, w którym można przeprowadzić wysokiej klasy szkolenia dla pracowników? Jak wybrać odpowiednie miejsce, które zadowoli wszystkie strony, w tak konkurencyjnym mieście jak Warszawa? Sale konferencyjne muszą spełniać szereg wymogów formalnych, ale również pasować do specyfiki wydarzenia. Warto zapoznać się z ofertą sal w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” mieszczącym się w ścisłym centrum Stolicy.

Spotkania biznesowe większego formatu, sympozja i szkolenia oczywiście wymagają przestrzeni o określonej wielkości. Liczy się wyposażenie i wystrój sali, dobra akustyka i dobre nagłośnienie. Ostatnimi, ale być może jednymi z ważniejszych czynników są prestiż i lokalizacja miejsca, w jakim odbędzie się całe przedsięwzięcie. Nie wszystkie sale konferencyjne w Warszawie spełniają powyższe wymogi. Na szczęście istnieją miejsca, które gwarantują dużo więcej.

Sala konferencyjna, Warszawa, Centrum – na co się zdecydować?

Gdzie znajdziemy wysokiej klasy sale konferencyjne? Warszawa, centrum biznesowego życia całego kraju, może pochwalić się szeroką paletą propozycji. Do wyboru mamy sporo ofert, ale warto kierować się kilkoma wskazówkami. Chociażby taką, że jest jedna część miasta, szczególnie istotna, jeśli chodzi o sale konferencyjne: Centrum. Warszawa właśnie w tym obrębie mieści siedziby największych spółek, więc i wszelkie spotkania wypada robić w tej prestiżowej okolicy. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” oferuje przestrzeń konferencyjną w niepowtarzalnym stylu. Modernistyczny budynek CBF „Nowy Świat” to jeden z najlepiej rozpoznawalnych warszawskich obiektów w centrum stolicy, tuż przy rondzie de Gaulle’a.

Sale konferencyjne warszawa śródmieście

Kompleks sal konferencyjnych – Warszawa może stawiać na Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat”

Jeśli chcemy znaleźć w stolicy dobre sale konferencyjne, Warszawa Śródmieście to właściwa lokalizacja. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” ma doskonałe połączenie z liniami komunikacji tramwajowej i autobusowej, jak również I i II linią metra, kolejką podmiejską i dalekobieżną. Przy organizowaniu spotkań biznesowych niezmiernie ważne są reprezentacyjność i odpowiedni standard. CBF „Nowy Świat” zdecydowanie wyróżnia się na tle innych obiektów konferencyjnych swoją różnorodnością i klimatem. Historyczne sale konferencyjne urządzone są ze smakiem i starannością, co sprawia, że wydarzenia, które się tu odbywają, na długo zapadają w pamięci uczestników.

CBF „Nowy Świat” – gwarancja szerokiego wyboru

W ofercie CBF „Nowy Świat” znajduje się sala kinowa oraz 5 sal konferencyjnych różnej wielkości wraz z foyer przylegającym do sal, wykorzystywanym podczas konferencji i szkoleń jako przestrzeń cateringowa ale również jako odrębna przestrzeń na wydarzenia. Warszawa, centrum kulturalne i biznesowe Polski, prowokuje do tego, by sięgać po najlepsze rozwiązania i doskonałe usługi na każdym kroku. Oferta CBF „Nowy Świat” jest skonstruowana tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

Funkcjonalne i bezpieczne sale konferencyjne

Kolejny ważny punkt, jeśli chodzi o sale konferencyjne to wyposażenie – Warszawa zobowiązuje do wysokiego standardu, więc w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” sale konferencyjne są klimatyzowane, dobrze doświetlone z opcją ich zaciemnienia, wyposażone w nagłośnienie z opcją nagrywania, posiadają dostęp do internetu WiFi LAN i są zaopatrzone w niezbędny sprzęt multimedialny. CBF „Nowy Świat” oferuje przestrzenie przeznaczone do organizacji konferencji dla nawet stu osób, jak i mniejsze, kameralne sale szkoleniowe dla 12 czy 40 osób. CBF „Nowy Świat” dysponuje również nowoczesną salą konferencyjną nazwaną „salą kinową” na 130 osób. Budynek CBF „Nowy Świat” i jego sale konferencyjne były wielokrotnie „bohaterami” produkcji filmowych i reklamowych.

Kompleks sal szkoleniowych CBF „Nowy Świat” – Warszawa Śródmieście i tuż obok Warszawa Powiśle!

Jeśli prowadzisz firmę, do której pracownicy zwykle dojeżdżają spod Warszawy, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich przystankiem docelowym jest jeden z dwóch dworców kolei podmiejskiej, w pobliżu których powinna znajdować się sala szkoleniowa – Warszawa Śródmieście lub Warszawa Powiśle. Oba te punkty znajdują się niezwykle blisko Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”, dzięki czemu uczestnicy nie będą musieli szukać, gdzie znajduje się wskazana sala konferencyjna w stolicy. Warszawa Śródmieście to idealne rozwiązanie lokalizacyjne, którym mogą pochwalić się tylko nieliczne obiekty w stolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com