Catering pudełkowy Warszawa

catering pudełkowy warszawa

Catering pudełkowy Warszawa – to najwygodniejsza i najzdrowsza forma diety jaką można zastosować. Jeśli szukasz cateringu dietetycznego idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb to idealnie Jesteś w dobrym miejscu. Specjalnie przygotowane diety pudełkowe to nasza specjalność. Gotujemy posiłki pełnowartościowe na bazie produktów wysokiej jakości. Nasi profesjonalni kucharze starają się przygotowywać ciekawe i dopracowane smakowo dania aby nasza dieta była urozmaicona. Wiemy, jak idealnie skomponować produkty i posiłki, by zagwarantować Ci zdrowy catering, który jest dopasowany pod kątem ilości kalorii oraz wszelkich wykluczeń. Jakie są główne zalety diety pudełkowej :

  1. Nie tracisz czasu na przygotowywanie posiłków
  2. Nie tracisz czasu na robienie zakupów
  3. Masz co dzień inne urozmaicone dania
  4. Dajemy gwarancję że ilość kalorii co dzień się zgadza

Dlaczego wybrać catering pudełkowy Warszawa?

W trakcie kilku ostatnich lat powstało wiele mitów zwiazanych z cateringami pudełkowymi i tego typu żywieniem, np. że są drogie oraz produkują olbrzymią ilość plastiku, że są nieekologiczne, że jest to nie efektywne. Po pierwsze wcale taka forma żywienia nie musi być droższa, po drugie podsumowując cały proces jest bardziej ekologiczna. Największym plusem cateringu pudełkowego i powodem, dla którego klienci przekonują się do tej formy odżywiania, to oczywiście zdrowe odchudzanie ale także oszczędność czasu. Wybierając catering dla siebie warto sprawdzić, czy stosuje wykluczenia i jest w stanie dopasować dietę pod naszym kątem. Nasz catering pudełkowy Warszawa jest bogaty w różnego typu opcje kaloryczne oraz różne rodzaje diet.

Jak można stracić na wadze dzięki cateringowi pudełkowemu

Najlepiej dla zdrowia oraz dla utrzymania stabilności jest tracić od pół do kilograma masy tłuszczowej tygodniowo. Jeśli chcesz schudnąć 12kg, odchudzanie powinno trwać od 2,5 do 3,5 miesięcy. Ważne jest żeby nie robić ustępstw i trzymać się przygotowanej diety. Przygotowując posiłki planujemy żywienie na cały dzień, więc nie musisz już nic więcej do tego dodawać. Stosując tylko nasze żywienie masz pewność, że trzymasz się poziomu kalorycznego. Zdrowe jedzenie na dowóz warszawa składa się z różnorodnych produktów wysokiej jakości. W skład diety muszą wejść owoce i warzywa, ale też mięso (zarówno białe, drobiowe, jak i czerwone – źródło najlepiej przyswajalnego dla organizmu ludzkiego białka oraz żelaza). Nasz organizm oprócz białka potrzebuje też węglowodanów, a nawet trochę tłuszczu – najlepiej gdy są to tłuszcze wysokiej jakości (z rodziny Omega 3 i Omega 6).

Dieta pudełkowa bogata w białko

Najważniejsze dla budowy i zdobywania beztłuszczowej masy ciała jest białko. Podczas odchudzania musimy go dostarczać wyjątkowo dużo. Nasz organizm nie powinien pobierać energii ze spalania komórek mięśni, dlatego odpowiednio dobrana dawka białka jest konieczna. Potrzebujemy ok. 1 g białka na 1 kg masy ciała. Oczywiście dla osób uprawiających intensywnie sport ta dawka jest większa. Dla urozmaicenia oferujemy naszym klientom diety:

  • klasyczną dietę (zawierającą mięso)
  • dietę sportową
  • dietę wegańską
  • wegetariańską dietę
  • wersję bez glutenu

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Jedzenie zdrowy catering! Sprawdź nasze zdrowe jedzenie na zamówienie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com