BMW w leasingu najlepsze dla firmy

Samochody marki BMW to idealne rozwiązanie dla firmy niezależnie od profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki swojej niezawodności oraz jakości wykonania i estetyki stanowią idealną wizytówkę firmy. Wybierając auto firmowe warto więc wybrać taki model, który zrobi dobre wrażenie na potencjalnych klientach i kontrahentach.

Leasing pomaga spełniać marzenia

Prowadząc działalność gospodarczą (zwłaszcza, jeśli jest się na początku i dopiero rozwija się firmę) nie zawsze dysponuje się odpowiednimi środkami, które można przeznaczyć na zakup nowego, bezpiecznego i nowoczesnego samochodu. Nie w każdej działalności jest on potrzebny, jednak często samochód pełni funkcję reprezentacyjną, dlatego jest to wydatek, który trzeba ponieść. Z pomocą przychodzi leasing. Dzięki niemu każdy, kto dysponuje środkami na wkład własny i spełnia wyznaczone kryteria, może z niego skorzystać.  Jest to także opcja dla miłośników marki BMW. Leasing BMW 3 to szansa na nabycie w korzystnych warunkach cenowych nowego modelu samochodu. Model ten jest szczególnie wart uwagi ze względu na swoją popularność i niezawodność. Przez lata obecności na rynku zyskał 12 mln nabywców oraz liczne nagrody i wyróżnienia (20 razy znalazł się w czołowej 10 najlepszych aut roku wg „Car and Driver”.  Leasing redukuje poziom obciążenia finansowego firmy. Miesięczna rata i wielkość wkładu własnego jest zdecydowanie niższa, niż zakup nowego (lub używanego) samochodu, dlatego wybierając odpowiednie auto i źródło finansowania warto zdecydować się na to rozwiązanie.

Przewaga leasingu nad zakupem

Jedną z kluczowych zalet leasingu jest możliwość uzyskania w jednej cenie nie tylko wygodnego i nowoczesnego samochodu, ale również dostępu do autoryzowanego serwisu, w których można dokonywać przeglądów serwisowych czy też robić wymiany części eksploatacyjnych. To także dostęp do pełnego pakietu ubezpieczenia, na które składa się OC+AC oraz NNW, a także Pakiet Assistance. Wszystkie niezbędne usługi dostępne są od ręki, nie trzeba dodatkowych formalności, by z nich korzystać. Również wszelkie koszty związane z korzystaniem z tych usług są wliczone w cenę. To znacznie redukuje ilość formalności, o których trzeba pamiętać posiadając samochód. Każdy, kto wybiera leasing BMW 3, otrzymuje też dostęp do serwisu opon, w którym można wymienić opony sezonowe i przechowywać te, które akurat nie są potrzebne. Jest to wygoda i komfort, ale przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, co obecnie stanowi najważniejszą zaletę tego rozwiązania. Leasing pozwala zdjąć znaczną część odpowiedzialności z użytkownika auta, co samo w sobie zwiększa przyjemność z jazdy, a decydując się na BMW 3 to właśnie ta przyjemność jest najważniejsza, dlatego jeśli można uprościć sobie korzystanie z samochodu, warto to zrobić.

Wybierając leasing BMW 3 zyskuje się nie tylko wysoką jakość kojarzącą się z marką BMW, ale przede wszystkim korzystne warunki zakupu i przystępne raty. Jest to marka, w którą warto inwestować i która szybko zapracuje na ustaloną w umowie ratę, datego mając do wyboru różne opcje, warto wybrać właśnie leasing BMW 3.

Polecamy:
Zarabiaj na bankach czyli jak zarabiać na promocjach bankowych?
Jak poradzić sobie z problemami z toaletą w lokalach usługowych? Sięgnij po sprawdzone metody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com