Zarabiaj na bankach czyli jak zarabiać na promocjach bankowych?

Zarabiaj na bankach? Co to oznacza i jak można zarobić na promocjach bankowych? Instytucje finansowe takie jak banki zarabiają na świadczeniu nam usług związanych głównie z przechowywaniem naszych pieniędzy oraz umożliwieniem płatności mobilnych, oraz udzielaniem pożyczek. Aby móc świadczyć nam swoje usługi, muszą posiadać klientów. I właśnie, aby zachęcić nowych klientów do swoich usług, oferują nam promocje bankowe. W każdej promocji bankowej możemy zarobić nawet około 500 zł za założenie konta bankowego i wykonaniu prostych czynności związanych przykładowo z płatnością kartą wydaną do konta. Banki również oferują nagrody rzeczowe, wtedy wartość nagrody może nawet wynieść więcej niż 500 zł. Na rynku posiadamy wiele instytucji bankowych i pozabankowych, które oferują bonus za założenie konta. Warto korzystać ze wszystkich, aby zarobić na bankach.

Gdzie znaleźć promocje bankowe i zarabiać na bankach?

Promocje bankowe jak i promocje różnych innych firm technologicznych, które płacą nam za założenie konta znajdziemy tutaj — Zarabiaj na bankach.

Warto na bieżąco śledzić wszystkie promocje bankowe, aby nie przegapić żadnej. Aby móc korzystać z promocji bankowych, musimy być nowym klientem, czyli osobą, która przykładowo od 2 lat nie posada konta w danym banku. Wszystko zależy od danej instytucji, kogo uważają za nowego klienta. Zazwyczaj gdy kiedyś mieliśmy konto bankowe w danym banku, ale już od powiedzmy 3 lat, jest zamknięte, to bank traktuje nas jako nowego klienta i możemy skorzystać z promocji bankowej.

Zarabiaj na bankach krok po kroku

Aby zacząć zarabiać na bankach wyszukaj wszystkie promocje bankowe, link do strony z promocjami podaliśmy powyżej. Następnie przeczytaj jakie zasady musisz spełnić, aby otrzymać daną sumę za założenie konta bankowego i inne aktywności. Poniżej sprawdź, co może być od Ciebie, wymagane i za co dostaniesz pieniądze:

  •     Za założenie konta bankowego
  •     Za płatność kartą wydaną do konta
  •     Logowanie do aplikacji mobilnej
  •     Wpływy na konto bankowe
  •     Wydanie odpowiedniej sumy płacąc kartą wydaną do konta

Powyższe czynności są proste do wykonania. Często wystarczy założyć jedynie konto bankowe, aby już otrzymać bonus. Jeśli możesz otrzymać więcej za wykonanie prostych czynności, warto to zrobić. Logowanie do aplikacji zrobisz w kilka minut. Jeśli chodzi o płatność kartą, to wystarczy, że przelejesz pieniądze z innego konta bankowego na nowe i przy następnych zakupach po prostu skorzystasz z nowej katy. W ten sposób już zaliczyłeś też wpłatę na nowe konto. Jeśli do odebrania bonusu musisz wydać odpowiednią kwotę, po prostu przelej pieniądze na nowe konto i zacznij korzystać z nowej karty za codzienne zakupy.

W ten sposób możesz zarobić nawet kilka tysięcy na promocjach bankowych.

A jeśli chcesz znaleźć więcej promocji bankowych lub wyszukać najkorzystniejsze konto dla Ciebie zajrzyj na Ranking kont osobistych

 

Polecamy:
Kto powinien rozliczyć PIT 37?
Dobrze dobrany program TMS – spedycja na najwyższym poziomie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com