Atrakcyjne oferty samochodów poleasingowych

Ograniczony budżet często jest powodem, że wymarzonych czterech kółek szukamy w prywatnych ogłoszeniach. Niestety jakość takich pojazdów często pozostawia wiele do życzenia. Należy wziąć pod uwagę, że takie samochody często posiadają wiele wad ukrytych, a nie należy liczyć na szczerość sprzedającego, który zapewne ukryje fakt, że auto było malowane czy należy w nim wymienić wiele części. Nie chcąc narażać się na dodatkowe koszty dobry, a zarazem sprawdzony pojazd warto szukać w ofertach poleasingowych.

Dobra jakość za dobrą cenę

Samochody poleasingowe to młode auta, maksymalnie pięcioletnie, choć jeśli trafi się na okazję, można nabyć roczny samochód w stanie idealnym za niską cenę np. tutaj autakrajowe.com.pl . Takie poleasingowe oferty są atrakcyjna zwłaszcza przez wzgląd na cenę. Jest ona znacznie niższa od cen salonowych, a nawet od cen pojazdów używanych sprzedawanych przez prywatne osoby. Oczywiście okazyjna cena nie jest wynikiem złego stanu technicznego czy innych uszkodzeń. Takie samochody pochodzą od firm, które nie zdecydowały się na ich wykup bądź umowa na to nie pozwalała, dlatego trafiają do dalszej sprzedaży.

Co jest ważne przy wyborze auta?

zarządzanie flotąDecydując się na auto poleasingowe, warto najpierw znaleźć rzetelną i uczciwą firmę, która je oferuje. Wbrew pozorom jest to bardzo ważna kwestia, jeśli chce się nabyć faktycznie sprawdzony pojazd pochodzący z pewnego źródła. Samochody poleasingowe osobowe, jak i dostawcze owszem będą miały wiele kilometrów na liczniku, jednak nie jest to problem, gdyż na pewno wszelkie naprawy były dokonywane na czas w profesjonalnych serwisach.

Kupując poleasingowy samochód, można mieć pewność, że:

  • przebieg pojazdu będzie autentyczny
  • otrzyma się książkę serwisową, na podstawie której będzie można sprawdzić historię pojazdu, jakie naprawy były dokonywane, kiedy i gdzie
  • gwarancję, dzięki której każdy kupujący zyska czas by sprawdzić samochód

W przypadku wątpliwości, bo fakt faktem nigdy nie wiadomo, w jakiej firmie pojazd służył i jak intensywnie był eksploatowany, zawsze można poprosić o udzielenie informacji poprzedniego właściciela. Czasem warto sprawdzić każdy szczegół, choć w autach poleasingowych na pewno wad ukrytych nikt nie znajdzie.

Gdzie szukać auta poleasingowego?

Dobry samochód po firmie najszybciej można znaleźć w ogłoszeniach internetowych. Jest ich wiele, więc na pewno uda się wyszukać atrakcyjną ofertę. Warto jednak wybierać sprawdzone firmy, z doświadczeniem i dobrą opinią, które oferują najlepsze jakościowo pojazdy różnych marek. Oczywiście nie kupuje się kota w worku, wcześniej należy dokładnie obejrzeć pojazd, sprawdzić wnętrze, w jakim stanie jest, książkę serwisową itp. Mając problemy z wyborem, pracownicy firmy na pewno chętnie pomogą dobrać auto do potrzeb.

Bogata poleasingowa oferta

To jaki model czy marka auta zostaną wybrane, zależy już od potrzeb zainteresowanych osób. Wśród poleasingowych samochodów można znaleźć zarówno małe auta idealne do jazdy po mieście, jak i większe SUV-y. Dobrze jest wcześniej określić swoje wymagania, bo wybór jest imponujący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com