Zaufana hurtownia to podstawa przy prowadzeniu małego biznesu

Mały biznes to określenie dla małych i średnich sklepów, z których klienci korzystają codziennie, nabywając w nich podstawowe produkty spożywcze, środki czystości, kosmetyki i chemię gospodarczą.

Dla właścicieli takich właśnie placówek sieć hurtowni Eurocash ma interesującą ofertę. Ułatwia ona życie oraz pozwala na zaopatrzenie ich w niezbędne produkty do codziennego handlu.

Oferta ta to nawiązanie stałej, elastycznej i owocnej dla obu stron współpracy. Polega ona na dostarczaniu zamawianych przez klienta towarów bezpośrednio do sklepu oraz umożliwieniu obopólnego ustalenia wygodnych terminów płatności za wzięte produkty. Dzięki temu właściciel sklepu nie musi codziennie udawać się do hurtowni, aby przywozić osobiście potrzebne towary, a co więcej, nie musi nawet dysponować środkami na ich zakup.

 W przypadku towarów szybkozbywalnych istnieje duża szansa, że sprzedadzą się one przed terminem płatności, a więc nie tylko na siebie zarobią, ale w dodatku przyniosą jeszcze płynący z marży zysk.

Inne zalety wynikające ze współpracy z Eurocash to możliwość wzięcia udziału w programie lojalnościowym oraz wyrobienie karty rabatowej. Karta ta gromadzi złotówki za każdy zakup w hurtowni – 2% ich wartości można następnie wykorzystywać w postaci 5% zniżki odliczanej od faktury VAT.

Eurocash dysponuje własną platformą w Internecie, dzięki której można składać zamówienia online oraz sprawdzić stan rachunków i złotówek zgromadzonych na wspomnianej karcie rabatowej. Pozwala to na załatwienie wszystkich spraw bez konieczności ruszania się sprzed komputera.

Na Eurocash warto postawić również wtedy, gdy szuka się zróżnicowanego asortymentu. Sieć współpracuje z ponad 600 producentami, co umożliwia jej zaoferowanie ponad 27 tysięcy artykułów z takich kategorii jak produkty spożywcze, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, chemia gospodarcza, środki czystości, wyroby tytoniowe i inne. Sieć zwraca uwagę na zapotrzebowanie sezonowe, a więc pojawiają się tam także produkty związane z konkretną porą roku, co pozwala jeszcze lepiej dopasować ofertę sklepu do potrzeb klientów.

One Comment on “Zaufana hurtownia to podstawa przy prowadzeniu małego biznesu”

  1. Ja często kupuję różne kosmetyki na różne przypadłości 🙂 Ale ostatnio trafiłam na stronę gdzie pewna blogerka opisuje tanie kosmetyki, które można nabyć w różnych sklepach z kosmetykami. Drogie nie zawsze musi znaczyć lepsza prawda? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com