Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – poznaj podstawy!

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków jest częścią polisy ubezpieczeniowej samochodu, która rekompensuje tobie lub twojej rodzinie obrażenia lub śmierć spowodowane wypadkiem samochodowym.

Jeśli wypadek nie jest twoją winą, ubezpieczyciel winny wypłaci wszelkie roszczenia z tytułu obrażeń ciała.

Kluczowe punkty:

  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia odszkodowanie za obrażenia lub śmierć po wypadku samochodowym, gdy nie można dochodzić roszczeń od strony trzeciej.
  • Ubezpieczenie nie jest uwzględnione jako standardowe we wszystkich polisach, ale zwykle można je dodać za dodatkową opłatą.
  • Zbierz wszystkie dane, które możesz wykonać po wypadku i skontaktuj się z ubezpieczycielem z odszkodowanie-powypadkowe.com.pl tak szybko, jak to możliwe

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wypłaci się po zdarzeniach, w których uważasz, że jesteś winny.

Czy potrzebujesz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków?

http://kalkulatorubezpieczen.net.plhttp://kalkulatorubezpieczen.net.plByć może nie chcesz o tym myśleć, ale jak sobie poradzisz z rodziną w przypadku poważnego wypadku samochodowego? Jeśli obrażenia uniemożliwiły ci pracę, dochód może zostać zatrzymany. Możesz nawet spotkać się z trwałym urazem lub niepełnosprawnością.

Ważne jest również, aby pomyśleć o tym, co stanie się w przypadku przedwczesnej śmierci, i przygotować się na najgorsze, jeśli masz na utrzymaniu rodzinę.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków może dać ci spokój ducha, że ​​w razie śmierci otrzymają rekompensatę finansową.

Nie zakładaj, że ubezpieczenie na wypadek obrażeń jest już uwzględnione w polisie ubezpieczeniowej samochodu, ponieważ często tak nie jest, szczególnie jeśli nie masz kompleksowej ochrony.

Sprawdziliśmy sporo kompleksowych polis ubezpieczeniowych i stwierdziliśmy, że 95% obejmuje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w standardzie, a kolejne 2% zezwala na dodanie tej opcji jako opcji dodatkowej.

Ale jest to zupełnie inna historia dla polityk stron trzecich, zasad przeciwpożarowych i kradzieży. Spośród 195 sprawdzonych polis tylko 5% zawierało ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w standardzie. Można go dodać jako opcjonalne uzupełnienie do sporej części polis.

Autonomiczny wypadek osobisty

Jeśli potrzebujesz więcej ochrony, rozważ wykupienie osobnej polisy na wypadek wypadku, która poszerzy zakres obrażeń, o które możesz się ubiegać i / lub da ci większą sumę.
Możesz również rozważyć ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby lub ubezpieczenie na życie.

Poziomy ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

Nie wszystkie zasady mają taki sam poziom ochrony, więc musisz znaleźć te szczegóły w sformułowaniach zasad, aby zobaczyć dokładnie, co jest uwzględnione.

Jak i kiedy wypłacane?

Odszkodowanie będzie zwolnione z podatku i może być wypłacane ryczałtowo lub w ratach przez określony czas. Zostanie ograniczona do określonej kwoty, a maksymalne, którego możesz oczekiwać, zależy od tego, co oferuje Twoja polisa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com