Ubezpieczenie na życie dla Polaków mieszkających w Holandii

W Holandii żyje i pracuje bardzo wielu Polaków, a z roku na rok przyjeżdża ich jeszcze więcej. Wielu poszukuje w tym kraju zatrudnienia, które zagwarantuje satysfakcjonujące wynagrodzenie i pozwoli na godne życie całej rodziny. Jeśli i Ty starasz się utrzymać swoich bliskich, zarabiając na życie w Kraju Kwitnących Tulipanów, pamiętaj o zabezpieczeniu ich przed stratą dochodu. Zrobisz to, ubezpieczając się. Jeżeli coś Ci się stanie, Twoja rodzina otrzyma wysoką wypłatę z holenderskiej polisy.

Co daje ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo finansowe Twoich bliskich w sytuacji, w której przez niespodziewany wypadek straciliby Twoje wsparcie. Jeżeli osoba ubezpieczona straci życie, rodzina może liczyć na wypłatę sięgającą nawet 100 tysięcy euro. Dodatkowym atutem jest tu obca waluta, mocniejsza niż polski złoty.

Polisą mogą zostać objęte osoby do ukończenia 75. roku życia. Co ważne, nie przestaje ona działać także po powrocie do Polski, więc zmiana życiowych planów nie koliduje z aktywnym ubezpieczeniem.

Opcja ubezpieczenia na życie jest szczególnie polecana osobom, które:

  • chcą zapewnić bliskim środki na pokrycie kosztów własnego pochówku;
  • posiadają niespłacone zadłużenia, które po śmierci stałyby się obciążeniem najbliższych osób;
  • mają w rodzinie osoby wymagające opieki, w tym dzieci, osoby starsze albo niepełnosprawne;
  • utrzymują rodzinę z własnych dochodów, a po ich utracie bliscy byliby zmuszeni do obniżenia standardu życia czy nawet sprzedaży części majątku.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie dla Polaków?

Pewna holenderska firma ubezpieczeniowa już jakiś czas temu zauważyła, jak chętnie Polacy sprowadzają się do tego kraju. Zadbała więc o odpowiednio przygotowaną ofertę, zbadała potrzeby polskich imigrantów i zatrudniła polskojęzyczną obsługę. To dlatego trudno znaleźć lepsze ubezpieczenie w Holandii – to przygotowane specjalnie dla Polaków jest wręcz skrojone na miarę.

Oczywiście możesz zdecydować się na polisę w dowolnej firmie ubezpieczeniowej, jednak z pewnością nie będziesz mógł liczyć na obsługę w języku polskim czy ofertę dopasowaną do możliwości finansowych Polaków. Polskojęzyczna obsługa to duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli nie posługujesz się jeszcze płynnie językiem obcym. To dzięki niej bez stresu i zbędnych nerwów podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty nawet pierwszego dnia po przyjeździe do Holandii. Co więcej, specjaliści w dziedzinie ubezpieczeń, którzy dobrze znają potrzeby polskich klientów, będą w stanie dać Ci pewne wskazówki, w tym nawet dotyczące innych, koniecznych do załatwienia formalności.

Jeśli Twoi bliscy skorzystają z ubezpieczenia i zechcą wypłacić należną im polisę po Twojej śmierci, obsługa firmy mówiąca w języku polskim będzie sporym ułatwieniem także dla nich. To ważne zwłaszcza dla tych osób, które mieszkają w Holandii samotnie. Rodzina pozostawiona w Polsce często nie mówi w języku obcym, więc załatwienie wszelkich formalności w Holandii będzie dla niej dodatkowym utrudnieniem, zwłaszcza w momencie przeżywania żałoby. Ubezpieczenie przeznaczone dla Polaków zupełnie usuwa ten problem. I Ty, i Twoi bliscy kontaktujecie się z ubezpieczalnią w języku polskim, a specjaliści dopilnują, aby poprawnie dopełnić wszelkich formalności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com