Już nie musisz iść do kwiaciarni. Piękny bukiet możesz zamówić z dostawą!

Są różne okazje, od imienin i urodzin, aż po Dzień Kobiet. Czasem też warto zaskoczyć kogoś zupełnie bez przyczyny – a przecież takie niespodzianki bywają najmilsze! Jednak warto zauważyć, że w dzisiejszym czasie bycie szarmanckim musi walczyć z wieloma przeciwnościami: zmęczeniem, brakiem czasu, korkami, trudnościami w pracy. Dlatego powstały usługi dla tych, którzy mimo zabiegania, wciąż pragną komuś podarować unikalny, prześliczny bukiet.

Nie tylko kwiaty – baloniki są teraz w modzie

Zacznijmy od tego, że odpowiednia oprawa imprezy jest jedną ze składowych gwarancji dobrej zabawy. Można upierać się, że najważniejsze pozostaje towarzystwo, jedzenie, ewentualnie wygląd stołu. Jednak fakt jest taki, że to tylko część przepisu na świetnie spędzone chwile; aby wszystko zadziałało jak najlepiej, trzeba zadbać o coś więcej. Tym czymś jest oczywiście cała oprawa dookoła, czyli wystrój wnętrza. W dodatku nie jest to ważne, czy mówimy o lokalu, albo salonie w naszym własnym domu.

Jak można się domyślić po tytule, jednym z najszybszych metod wypełnienia dowolnej przestrzeni wraz z nadaniem odpowiedniego klimatu, są balony Obecnie nie są one już tylko różnokolorowymi, owalnymi kawałkami gumy do nadmuchania, o jednolitej strukturze i wiotkiej konstrukcji. Mogą one przybrać bardzo skomplikowane kształty: od serc, gwiazdek, po cyfry, postaci, zwierzęta i różne przedmioty.

Takie baloniki można oczywiście układać w ciekawe kompozycje. Nadadzą się one na różne okazje, oczywiście na czele z urodzinami. Bardzo modnym pomysłem jest przyniesienie ze sobą wypełnionych helem cyfr, oznaczających wiek jubilata lub solenizanta. Bardzo prosty gest, ale idealnie podkreślający naszą pamięć. Co więcej – taką kompozycję na terenie stolicy można zamówić w pełni online!

Kiedy warto zaskoczyć kwiatami? Kilka typowych sytuacji

Jeśli kliknąłeś w tytuł tego artykułu, to z pewnością najbardziej interesują Cię kwiaty. W ciągu roku będzie z pewnością kilka strategicznych momentów, kiedy przyda ci się kwiaciarnia z dostawą. Warszawa jest przy tym takim miejscem, w którym ze względu na tempo życia nietrudno zapomnieć o niektórych uroczystościach… Dlatego przypominamy:

  1. Już 8 marca będzie pierwsza, ważna data w kalendarzu: jest to oczywiście Dzień Kobiet.
  2. Pamiętaj też, aby zapisać (koniecznie wraz z elektronicznym przypomnieniem!) wszystkie najważniejsze imieniny oraz urodziny: żony, dziewczyny, lub narzeczonej, a także mamy, teściowej, babci i dziadka, szefowej oraz najbliższych przyjaciół.
  3. Trzeba pamiętać, że Dzień Matkiświętowany jest w krajach europejskich 26 maja, co roku.
  4. Na koniec roku idealnym uzupełnieniem prezentu pod choinkąrównież będzie elegancki bukiet balonów lub kwiatów – 24 grudnia zatem także trzeba mieć na uwadze.
  5. Dla chętnych jest jeszcze jedno święto: Dzień Teściowej. W 2023 roku obchodzimy go 5 marca!

To jednak nie wszystko. Jak już wspomniano, zdecydowanie dobrym posunięciem jest realizować drobne podarunki względem najbliższych (szczególnie drugiej połowy) zupełnie bez głębszego kontekstu pod kątem świąt. Bez okazji oznacza, że nasza pamięć i troska o otaczających nas ludzi pozostaje na najwyższym poziomie. Możemy się też śmiało spodziewać tego, że takie gesty zostaną docenione w dwójnasób!

Dla mieszkańców Warszawy oraz okolic (do 20 kilometrów od granic stolicy), powstała bardzo ciekawa usługa, łącząca zarówno potrzeby odbiorców bukietów w dostawie, jak i nowoczesnych kompozycji z balonów. Jako że zamówienia są realizowane przez całą dobę, to wystarczy przypomnieć sobie o konieczności uczczenia okazji na minimum jedną godzinę wcześniej. Prawda, że brzmi to jak właściwa odpowiedź na potrzeby najbardziej zabieganych? Zapraszamy zatem do Gift Baru na Alei Solidarności, jak również do składania zamówień poprzez stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com