System call center pozwoli unowocześnić procesy obsługi klienta w Twojej firmie

Wymagania odbiorców stale rosną, a prowadzenie biznesu e-commerce musi umożliwiać łatwe rozwiązywanie problemów klientów. Jakie możliwości dają zaawansowane technicznie systemy call center?

Jak działają najnowsze systemy call center?

Oprogramowanie call center w chmurze to doskonałe narzędzie do obsługi klienta dla przedsiębiorstw w fazie rozwoju. Takie rozwiązanie nie wymaga poświęcania miejsca ani budżetu na sprzęt teleinformatyczny. Podłączając system call center online w modelu SaaS, od razu możesz zacząć komunikację z klientem. Najważniejsze jest jednak to, że system zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dodatkowo program może rozwijać się wraz z Twoim biznesem. Na każdym etapie rozwoju firmy możesz opierać się na zewnętrznym oprogramowaniu call center.

Podstawowe funkcje dla Twojej firmy

Call center to inaczej systemy contact center, który służy do obsługi interakcji z klientami za pośrednictwem różnych kanałów (telefonów, e-maili, czatów czy mediów społecznościowych). System pozwala na śledzenie, raportowanie i zarządzanie wszystkimi rozmowami z klientami. W ramach systemu call center zyskasz nowy standard w obsłudze klienta – kolejkowanie połączeń, automatyczne odpowiedzi AI na proste zapytania klientów czy też technologię IVR (Interactive Voice Response). Pozwala ona kierować rozmowę do odpowiednich działów i osób, za pomocą dźwięków i klawiszy na klawiaturze telefonu. Kampanie przychodzące (Outbound) to funkcja, dzięki której zrealizujesz cele dla określonej grupy odbiorców i w określonym czasie. Otrzymasz niezbędne narzędzia, zwiększające efektywność agentów.

Jakość obsługi klienta – od czego jeszcze zależy?

Zadowolenie klienta pomoże wyróżnić się Twojej firmie na tle konkurencji. Co składa się na systemy call center?

  • monitoring i raporty – zbierasz dane na temat realizacji połączeń, takie jak czas oczekiwania i efektywność zespołu
  • automatyczne dialery i sprawdzanie dostępności numerów – konsultant zyskuje więcej czasu na rozmowę z klientem
  • nagrywanie rozmów – odsłuchuj rozmowy z dowolnego miejsca i wpływaj na ich przebieg
  • najszerszy pakiet usług oferowanych dla konsultantów – opakowany w przyjazny i intuicyjny desktop, dopasowany do każdego nośnika elektronicznego
  • skrypty – gotowe scenariusze rozmowy dostosowane do działań firmy

Systemy call center – związane nie tylko z obsługą klienta

Korzyści związane z zewnętrznym oprogramowaniem call center wykorzystywane są głównie w centrach obsługi klienta. Coraz częściej jednak sięgają po nie całkiem różne sektory. Systemy call center są w stanie znacznie ułatwić koordynowanie działań w nagłych sytuacjach, m.in. w zarządzaniu zasobami w służbie zdrowia. Stają się niezastąpione w obsłudze wsparcia technicznego. Przede wszystkim profesjonalne contact center ma za zadanie zdobycie wysokich wyników sprzedaży i efektywności pracy zespołu. Tak więc oferta to nie tylko odbieranie połączeń – to także pakiety szkoleń eksperckich, które mają na celu wzrost motywacji zespołu, organizacji pracy call center i satysfakcji klienta.

Postaw na szybszą obsługę i wyższą jakość

System call center skraca czas oczekiwania klientów na rozwiązanie dręczących ich problemów. Wybrane procesy są obsługiwane bez konieczności angażowania konsultanta. Funkcje analityczne pomogą Twojej firmie nadążać za potrzebami i oczekiwaniami klientów. Przez pierwsze 14 dni wypróbuj system call center za darmo – dalej wykupisz dostęp bez dużych nakładów finansowych z budżetu Twojego przedsiębiorstwa.

Jak skutecznie przenieść biuro do nowej lokalizacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com