Słodkie relacje z klientami i kontrahentami

Czy wiesz, że jakość gadżetów reklamowych, które dajesz swoim klientom, wpływa na to, jak odbierają Twoją firmę? A do tego warto wiedzieć, że zmysł smaku gra tu bardzo dużą rolę. Jak to wykorzystać? Przekonaj się!

Zastanawiając się nad miłym upominkiem dla klientów lub kontrahentów, warto wziąć pod uwagę krówki reklamowe. Cukierki firmowe rozbudowują wizerunek Twojego brandu, ukazują Cię jako tego, który przykłada wagę do szczegółów, no i oczywiście dba o swoich klientów. Miło przecież wrócić do kogoś, kto pozostawił po sobie słodkie wrażenie, prawda?

Słodycze to idealne narzędzie marketingowe – długo pozostaje w pamięci, a do tego można na nich sprytnie umieścić swoje logo i dane kontaktowe. A więc są niejako Twoją wizytówką. Sprytnie, czyż nie?

Dlaczego krówki to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Cukierki to coś, co towarzyszy nam w wielu aspektach życia: wesele, chrzest, urodziny… Kojarzą się nam więc bardzo pozytywnie. Każdy chce, aby jego firma kojarzyła się z czymś przyjemnym, a za pomocą drobnego upominku tak właśnie może się stać.

Już na sam dźwięk „krówka mleczna” albo „cukierek” zaczyna nam bić szybciej serce! Prawdziwe krówki uwielbiają wszyscy. Są słodkie, urocze, na ich papierku z powodzeniem można umieścić dowolny napis, logo, grafikę, dane kontaktowe. Warto wiedzieć, że nadruk papierka może być dwustronny, a to oznacza, że możecie coś umieścić wewnątrz papierka – miły cytat, numer telefonu, sentencja. Coś, co ukaże się dopiero po rozwinięciu papierka i wyciągnięciu krówki.

Kilka sposobów jak można wykorzystać krówki z logo w celach marketingowych

Główną funkcją krówek z logo może być wykorzystanie ich jako upominek od firmy, na przykład dodawanych do zamówienia lub jako miły gest dla współpracowników. Na pewno taki pomysł zostanie doceniony przez wszystkich obdarowanych. Warto takie cukierki wręczać osobiście lub wysłać stałym klientom. To jeszcze bardziej pomoże zacieśnić więzi biznesowe. Takie drobne, z pozoru, gesty z powodzeniem wspomogą Cię w budowaniu długofalowych relacji.

Jak wybrać dobre krówki reklamowe?

Jeśli już czujesz się przekonany i szukasz odpowiednich krówek dla Twojego biznesu, pamiętaj, że należy to zrobić z dużą rozwagą. To, jakie słodycze przekażesz swoim klientom, będzie świadczyć o Twoim podejściu do biznesu. Nie zapominaj, że wybór kiepskiej jakości słodyczy może wręcz zburzyć Twój dobry wizerunek. Dlatego nie kieruj się ceną, a jakości wykonania – a dokładniej składem cukierków. Jeśli zdecydujesz się na krówki, to zwróć uwagę czy w składzie mają pełnowartościowe mleko. Ważne, aby było ono w wysokiej pozycji w składzie, czyli najlepiej zaraz po cukrze.

Krówki reklamowe wysokiej jakości możecie znaleźć w Sklepie z Krówkami – wykonywane są ręcznie, według tradycyjnej receptury. Postawcie na jakość cukierków firmowych, a Wasi klienci z przyjemnością będą do Was wracać. To się nazywa słodki marketing! Przyjemny dla odbiorcy, nienachalny – a skuteczny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com