Problem z iOS 13? Kilka porad dla właścicieli Iphone’a.

Ludzie uwielbiają iPhone’a bardziej niż cokolwiek innego. Daje im niesamowite funkcje. IOS 13 dodał wiele nowych funkcji do już istniejącej listy. Ale dzięki nowym funkcjom stare problemy nie znikają. Wiele osób zgłosiło, że mają problemy z zacinaniem się / opóźnieniem / zamrożeniem dźwięku iPhone’a w iOS 13. Ale nie martw się, nie są to stałe problemy. W iPhonie może występować przypadkowa usterka, która powoduje problemy.

W tym artykule dowiemy się, jak rozwiązać problemy z zacinaniem się dźwięku, opóźnieniami i tym podobne. Więc spójrzmy na to, a jeśli problem i tak nie zostanie rozwiązany, pamiętaj iż zawsze możesz poprosić serwis iphone Katowice o pomoc.

Część 1. Uruchom ponownie iPhone’a

Pierwszym rozwiązaniem, które powinieneś wypróbować, jeśli iPhone opóźnia się podczas pisania iOS 13, jest proste ponowne uruchomienie. Wydaje się, że to szybka poprawka, ale przez większość czasu metoda restartu faktycznie działa.

W przypadku modeli iPhone X i nowszych:

Naciśnij przycisk boczny i jeden z przycisków głośności i przytrzymaj je. Poczekaj, aż suwak zasilania pojawi się na ekranie. Teraz przeciągnij suwak w prawo, aby wyłączyć iPhone’a. Możesz uruchomić iPhone’a, naciskając i przytrzymując przycisk boczny, aż zobaczysz logo Apple na ekranie.

W przypadku iPhone’a 8 i wcześniejszych modeli:

Naciśnij przycisk Góra / Bok i przytrzymaj go, aż suwak wyskoczy na ekranie. Teraz przeciągnij suwak w prawo, aby wyłączyć urządzenie. Po wyłączeniu poczekaj kilka sekund i jeszcze raz naciśnij przycisk Góra / Bok, aby włączyć iPhone’a.

Mam nadzieję, że po ponownym uruchomieniu iPhone’a problem opóźnień zostanie naprawiony. Jeśli nie, możesz kontynuować wypróbowywanie pozostałych rozwiązań według własnego uznania.

Część 2. Zamknij wszystkie awarie aplikacji systemu iOS 13

Zwykle, gdy iPhone ciągle się zawiesza iOS 13, głównym powodem jest to, że twoja wersja iOS nie obsługuje aplikacji lub aplikacja nie jest poprawnie zainstalowana na urządzeniu. Spowoduje to:

  • zawieszanie się
  • reagowanie na problemy
  • nieoczekiwane zamykanie aplikacji

Najprościej jest wyjść z aplikacji, całkowicie ją zamknąć i ponownie uruchomić urządzenie. Po wykonaniu tej czynności sprawdź, czy aplikacja nadal działa nieprawidłowo lub czy problem został rozwiązany. Jeśli problem będzie się powtarzał, wypróbuj następne rozwiązanie.

Część 3. Zresetuj wszystkie ustawienia iOS 13

Gdy iOS 13 jest opóźniony i zawiesza się, problem z iOS 13 nie jest normalnie naprawiany, powinieneś spróbować zresetować. Od słownika klawiatury po układ ekranu, ustawienia lokalizacji i ustawienia prywatności – reset powoduje usunięcie wszystkich istniejących ustawień w telefonie iPhone. Dobrą rzeczą jest to, że pliki danych i pliki multimedialne pozostają nienaruszone.

Aby zresetować wszystkie ustawienia iPhone’a, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Uruchom aplikację Ustawienia i uzyskaj dostęp do Ustawień ogólnych. Przewiń w dół, aby znaleźć przycisk Reset i otwórz menu Reset.

Krok 2: Spośród opcji musisz wybrać Resetuj wszystkie ustawienia. Potwierdź reset i poczekaj na zakończenie.

Mamy nadzieję, że się udało!

Polecamy:
Wymiana ekranu w iPhone 11– co warto wiedzieć?

One Comment on “Problem z iOS 13? Kilka porad dla właścicieli Iphone’a.”

  1. Iphony mają dość dobrą renomę ale sam miałem wątpliwości czy wybrać tę markę. Raczej nie żałuję, jednak miałem usterkę, która dość słono mnie kosztowała. Telefon upadł i od tamtego czasu zaopatrzyłem się w sklepie u znajomego w etui do mojego iphone 7 tutaj https://inkhouse.pl/materialy,do-iphone,7,d-3773.html. Uważam, że warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w jakies nawet najcieńsze. Komfort używania nie spadł, a poprawiało się znacznie bezpieczeństwo korzystania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com