Plotery hybrydowe – postaw na najwyższą jakość druku

Plotery hybrydowe

Plotery hybrydowe służą do wydruków o dużych rozmiarach. Cechuje je wysoka wydajność, jakość i precyzja wydruku. Świetnie sprawdzą się w profesjonalnych firmach poligraficznych, a także tych przedsiębiorstwach, które zajmująsię produkcją, np.  szklanych paneli ściennych. Coraz większa popularność, zachęca do lepszego poznania tych urządzeń. Dowiedz się zatem więcej o możliwościach ploterów hybrydowych.

Plotery hybrydowe – zastosowanie

Plotery hybrydowe to innowacyjne urządzenia, które pozwalają nam na drukowanie równych powierzchni od papieru w rolach po płyty MDFi szklane. Zwykłe plotery kojarzą nam się głównie z urządzeniem, które wykorzystywane było do wydruku map, plakatów, bannerów reklamowych oraz innych dużych formatów reklamowych.

I choć ploter hybrydowy również poradzi sobie z tymi zadaniami, to ma jeszcze szersze zastosowanie. Do czego zatem można użyć tego typu drukarki? Przede wszystkim okaże się niezwykle skuteczny i niezawodny w drukowaniu płaskich powierzchni. Doskonałą jakość druku osiągnie zarówno na szkle, jak i ceramice. Wykorzystywany do paneli szklanych, pozwoli na tworzenie dużej liczby kompozycji, zaprojektowanych przez daną markę.

Ploter będzie też niezawodny w zadruku winyli, pleksi, pianki PCV. Jeżeli chcecie wykonać wydruk na drewnie, płycie MDF lub sklejce, to nie znajdziecie lepszego urządzenia niż ploter hybrydowy. Dodatkowo plotery hybrydowe są wyposażone w stoły, które ułatwiają podawanie materiału do wydruku. Dlatego Twój projekt zawsze będzie wyróżniać się jakością i precyzją wykonania.

Plotery hybrydowe a zwykłe drukarki?

Plotery hybrydowe różnią się od zwykłych ploterów głównie możliwościami zadruku nietypowych powierzchni. Najprostsze plotery znane z punktów ksero lub biur architektonicznych mają z reguły funkcję zadruku jedynie papieru o różnych wymiarach, najczęściej nieprzekraczających rozmiaru roli papieru. Drukarki różnią się od siebie technologią zadruku, jednak w dużej części również mają możliwość wydruku jedynie na papierze.

Plotery hybrydowe, jak już wspomnieliśmy, zostały zaprojektowane tak, aby mogły drukować różne powierzchnie, od papieru w rolach przez drewno i pleksi, na szkle kończąc. Warto tutaj podkreślić, że plotery hybrydowe wykonują wydruki, które charakteryzuje wysoka jakość. Dzięki temu produkt końcowy jest estetycznie wykonany i chętniej wybierany przez klientów.

Ploter hybrydowy możemy spokojnie określić idealnym urządzeniem dla branży poligraficznej, ale także stolarskiej i firm zajmujących się produkcją elementów ze szkła. Dzięki swoim właściwościom jest świetną inwestycją w rozwój firmy, która szybko się zwraca w postaci nowych klientów. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii, sprawia, że drukarki hybrydowe stają się coraz bardziej pożądanym produktem w wielu branżach przemysłu, dając zupełnie nowe możliwości usprawnienia procesu produkcji i zwiększenia ich jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com