Ochraniacz na materac czy warto?

Nieprzemakalny ochraniacz na materac łóżka to dziś nieodzowny element każdej zadbanej sypialni, oraz higienicznie utrzymanego pokoiku niemowląt oraz małych dzieci. Koszt zakupu ochraniacz jest niski, a jego możliwości ogromne. Należy pamiętać, aby nie kojarzyć maty ochronnej wyłącznie z zalaniem lub zanieczyszczeniem poprzez wnoszenie posiłków do sypialni, ponieważ zalecana jest dla każdego, kto chce utrzymać materac w stanie idealnym. Latem podczas snu pocimy się nadmiernie, wówczas rozwój bakterii następuje szybko, a to z kolie jest szkodliwe dla zdrowia. Ochraniacz wykonany z zewnętrznej części bawełnianej części, a w środku z membrany poliuretanowej stanowi higieniczny element łóżka. Bawełna pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, za to od wewnątrz całkowicie zatrzymuje wilgoć. Bardzo duża ilość rozmiarów nie ogranicza w doskonałym dopasowaniu ochraniacza do wielkości łóżka. Można zatem zakupić od najmniejszego wymiaru 60×120 aż po 220×200. Gumki po czterech stronach świetnie trzymają się boków materaca.

Ochraniacze wodoodporne na materac 100% pewne
Nieprzemakalny ochraniacz/podkład na materac rozmiar koloru białego z wszytą na rogach gumką do założenia na materac wyprodukowany w Polsce to komfort i wygoda.
Produkty te cechują się swoją wodoodpornością jak i oddychającymi tkaninami, które są paroprzepuszczalne. Dzięki takim walorom ochraniacze pozwalają utrzymać sterylną czystość oraz nie powodują odparzeń. Ochraniacze ta można wielokrotnie prać oraz dezynfekować dlatego też stosowane są do użytku prywatnego oraz placówkach szpitalnych, co daje gwarancję przed przenoszeniem zakażeń i drobnoustrojów chorobotwórczych.

Ochrona materaca łóżka wydaje się czymś oczywistym, jednak nie zawsze maty spełniają wszystkie oczekiwania. Polskiej produkcji ochraniacze nieprzemakalne na materac to wysokiej jakości produkty w przyjaznej cenie. Nie przepuszczają żadnej wilgoci, mają atest dla alergików i wysoką gramaturę. Zadanie takiej maty nie powinno ograniczać się wyłącznie do zabrudzeń, a przede wszystkim musi zabezpieczać przed ewentualnym zalaniem. Dlatego warto wybierać wyroby rodzimej produkcji. Ochraniaczom tym niestraszna jest żadna ilość rozlanego płynu. Dzięki niepozornemu kawałkowi materiału materac może zyskać swoje drugie życie i posłużyć kilka lat dłużej. Ochrona przed drobnoustrojami jest bardzo ważna w miejscu wypoczynku, zwłaszcza dzieci oraz niemowląt. Roztocza powstałe w łóżku prowadzą do alergii, egzemy i astmy. Osoby uskarżające się na te schorzenia często nie zdają sobie sprawy, że przyczyną może być ich własna sypialnia. Ochraniacz na materac jest łatwy w założeniu za pomocą czterech gumek po bokach, a jego pranie również nie sprawia żadnych kłopotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com