Na jakich stacjach można tankować z kartą paliwową?

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA to niezwykle atrakcyjne, a co ważniejsze – proste i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu mamy możliwość cięcia kosztów związanych z tankowaniem. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba przedsiębiorców, posiadająca pojazdy firmowe, decyduje się na korzystanie z tego typu narzędzi. Karty paliwowe pozwalają na optymalizację i lepszą kontrolę kosztów, więc są coraz chętniej są wykorzystywane w firmach.

Karta paliwowa FLOTEX POLSKA działa w systemie przedpłaconym, dzięki czemu daje nie tylko możliwość bezgotówkowego zakupu paliwa, ale co równie ważne – pozwala zarządzać finansami w pełni kontrolowany sposób – także w zakresie innych zakupów wykonywanych na stacjach benzynowych. Wszystkie transakcje realizowane przy pomocy wspomnianych kart, znajdziemy na fakturach zbiorczych, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ zwalnia nas z obowiązku kolekcjonowania paragonów np. za tankowanie lub za przejazd drogami płatnymi.

Karta paliwowa – jakie możliwości i korzyści daje?

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA są narzędziem skutecznie obniżającym koszty związane z tankowaniem paliwa. W znacznym stopniu ułatwiają również zarządzanie flotą, ponieważ pozwalają m.in. na kontrolowanie i rozliczanie transakcji dokonywanych na stacjach benzynowych.

FLOTEX POLSKA nie wymaga od swoich klientów żadnych depozytów, gwarancji bankowych lub ubezpieczeniowych. W celu zawarcia umowy o wydanie oraz korzystanie z kart paliwowych należy dostarczyć jedynie skany dokumentów rejestrowych (tj. NIP, REGON, odpis KRS bądź CEIDG).

Każdy zakup dokonywany przy użyciu kart firmy FLOTEX POLSKA zostaje odnotowany w systemie, dzięki czemu możliwe jest gromadzenie wszelkich niezbędnych danych dotyczących m.in. miejsca oraz czasu tankowania, rodzaju i ilości zakupionego paliwa oraz innych, dostępnych na stacji produktów, stanu licznika kilometrów, a także numeru rejestracyjnego tankowanego samochodu. W ten sposób za pośrednictwem Internetu mamy wgląd do szczegółowej historii wszystkich transakcji, salda rachunku oraz otrzymujemy możliwość generowania raportów związanych z zakupem paliwa. Dodatkowo cyklicznie tj. co miesiąc, klienci otrzymują fakturę zbiorczą wraz ze specyfikacją wszystkich transakcji oraz zestawieniem wpłat i rozliczeń.

Na jakich stacjach można tankować z kartą FLOTEX POLSKA?

Karty paliwowe FLOTEX POLSKA (https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/), dają możliwość dokonywania transakcji na większości funkcjonujących na polskim rynku stacji koncernowych. Stąd też ich posiadacze mogą realizować bezgotówkowy zakup paliwa oraz wielu innych produktów na wszystkich stacjach ORLEN, SHELL, BP oraz AMIC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com