Mieszkanie z usługą concierge – dla najbardziej wymagających

Wyobraź sobie, że w sytuacji, gdy potrzebujesz dostarczyć komuś kwiaty lub zamówić hydraulika, nie musisz szukać tych usług samodzielnie, ale po prostu zgłaszasz taką potrzebę odpowiedniej osobie, a ona wykona to za ciebie. Dodatkowo wcale nie musisz płacić za taką pomoc i możesz korzystać z niej przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wydaje się niemożliwe? A jednak, wystarczy tylko wybrać dla siebie mieszkanie z usługą concierge.

Kim jest concierge?

Concierge czy też konsjerż to dozorca i odźwierny najczęściej w hotelach, obecnie również w wielu luksusowych budynkach. Jego zakres usług to jednak nie tylko dozorowanie budynku, ale również świadczenie innego rodzaju usług na zamówienie zgodnie z życzeniami gości czy mieszkańców.

Korzystanie z pomocy takiego specjalisty nie jest jednak dostępne tylko i wyłącznie dla osób, które dysponują sporą gotówką. Teraz usługi świadczone przez konsjerżów stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, że z ich pomocy można korzystać także w innych miejscach, na przykład na osiedlach mieszkaniowych.

Concierge na osiedlu mieszkaniowym

Usługa concierge na osiedlu to pomoc w sprawach, którymi nie można zająć się samodzielnie, sprawach nagłych i wymagających wsparcia specjalisty. Zakres pomocy jest przy tym bardzo szeroki i włącza on między innymi:

  • zamówienie taksówki
  • rezerwację stolika w restauracji
  • dostarczenie zakupów
  • rezerwacje i kupno biletów
  • organizacja podróży
  • dostarczenie kwiatów
  • zamówienie usług hydraulika, elektryka
  • organizacja opieki nad dziećmi
  • pozyskiwanie informacji na zadany temat

Jak widać, zakres świadczonych usług jest w tym przypadku bardzo szeroki, co powoduje, że mieszkańcy osiedla mogą zwrócić się do konsjerża o wsparcie w wielu codziennych i specjalnych sytuacjach.

Z usługi concierge skorzystasz także w Warszawie!

Jeżeli chcesz mieć do dyspozycji konsjerża 24 godziny na dobę, w takim przypadku to możliwe także w Polsce. Sprawdź osiedle Hill Park znajdujące się na warszawskich Bielanach. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Bielany to propozycja dla każdego – dobra komunikacja, dostęp do sklepów, terenów zielonych, szkół. Sprawdź już teraz ofertę Hill Park!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com