Sala konferencyjna w Warszawie. 5 propozycji

Warszawa to jedno z najważniejszych pod względem biznesowym miast Europy. Dużej liczbie firm – często z czołówek list największych graczy w swoich sektorach rynku – towarzyszy spora ilość uczelni oraz instytucji pozarządowych. Wszystkie te podmioty łączy jedno – ogromne zapotrzebowanie na przestrzeń umożliwiającą organizację konferencji, szkoleń i sympozjów. Na szczęście firm organizujących takie wydarzenia nie brakuje – oto 5 przykładów.

 

  1. Sala konferencyjna Warszawa – Hotel Venecia Palace ****

  2. Sala konferencyjna Warszawa – Hotel Novotel Warszawa Airport

  3. Sala konferencyjna Warszawa – Centrum Szkoleniowe Wspólna

  4. Sala konferencyjna Warszawa – Centrum Konferencyjne Zielna

  5. Sala konferencyjna Warszawa – PGE Narodowy

Sala konferencyjna Warszawa – Hotel Venecia Palace ****

To propozycja skierowana przede wszystkim do osób szukających obiektu i oryginalnej formie architektonicznej – ulokowany jest w budynku przypominających klasycystyczny pałac. Dysponuje 12 salami konferencyjnymi, dzięki czemu można zorganizować tu nawet największe wydarzenia połączone z wystawnymi bankietami.

Sala konferencyjna Warszawa – Hotel Novotel Warszawa Airport

Główny atut, jaki posiada ta sala konferencyjna Warszawa to doskonała lokalizacja – Hotel Novotel Warszawa Airport położony jest bowiem jedynie 2 kilometry od portu lotniczego Warszawa-Okęcie i 4 kilometry od ścisłego centrum miasta. W środku czeka na nas doskonale wyposażony kompleks konferencyjny, który może obsłużyć 700 gości jednocześnie.

Sala konferencyjna Warszawa – Centrum Szkoleniowe Wspólna

Sala konferencyjna położona w samym sercu Warszawy jest doskonale znana stołecznym przedsiębiorcom, którzy niezwykle chętnie organizują tu szkolenia i konferencje. Warto jednak zaznaczyć, że z jej usług korzystają też firmy spoza miasta, a nawet z innych województw. Centrum Szkoleniowe Wspólna dysponuje 8 kompletnie wyposażonymi salami o różnej wielkości.

Sala konferencyjna Warszawa – Centrum Konferencyjne Zielna

Centrum Konferencyjne Zielna ma na swoim koncie organizację ponad 3 tysięcy szkoleń i konferencji, w których udział wzięło blisko 200 tysięcy użytkowników. Te liczby najlepiej świadczą o doświadczeniu w organizacji tego typu eventów i idącej za nim wysokiej jakości obsługi gości. Klienci mogą wybrać jedną z 5 sal z pełnym wyposażeniem.

Sala konferencyjna Warszawa – PGE Narodowy

Ten obiekt jest doskonale znany wszystkim Polakom jako miejsce organizacji wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie oraz licznych widowisk muzycznych i rozrywkowych. Warto jednak pamiętać, że PGE Narodowy to też prestiżowa przestrzeń dla rozmaitych szkoleń i konferencji – w jednym momencie pomieści 2 tysiące uczestników w 6 funkcjonalnych salach.

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com