Konferencja – jak ją przygotować, aby była ciekawa?

Scenariusz spotkania, podczas którego połowa słuchaczy przysypia Cię przeraża? A pytanie o to, jak zorganizować konferencję, aby była ciekawa, wciąż pozostaje bez odpowiedzi? Jeśli tak, podpowiadamy co zrobić, aby nadać jej atrakcyjności.

Zadbaj o miejsce

Nie jest prawdą, że ono nie ma znaczenia. Nie daj sobie wmówić, że nie jest ważne “gdzie”, lecz ważne “z kim”. W tym przypadku to się nie sprawdza i dużą rolę odgrywają tu wynajęte sale konferencyjne. Łódź czy inne miasta mają ich wiele i część z nich prezentuje najwyższe standardy. Ale tu chodzi o coś więcej. Chodzi o to, by były to wyjątkowe sale konferencyjne. Warszawa, Kraków, Poznań – w tych miastach nie brakuje jakości. Ale brakuje oryginalności, za którą każdy z nas, w świecie globalizacji, tęskni.

Zadbaj o gości

O ciekawych gości, którzy rzeczywiście będą mieć coś do powiedzenia i zainteresują słuchaczy zarówno swoją osobą, jak i tym, co sobą prezentują. Przepisem na atrakcyjną konferencję nie jest tylko ciekawie zaaranżowana sala konferencyjna. Łódź czy inne miejscowości mają ich naprawdę wiele. Tu bardzo ważne jest, aby ludzie na nią zaproszeni, wnosili do konferencji jak najwięcej, czynili ją bardziej wartościową, a zarazem właśnie ciekawszą. Dlatego dużo uwagi musisz poświęcić wyborowi gości.

Pamiętaj o atrakcjach

kappa-xp-touch-2grKonferencja to wydarzenie mające swój prestiż, cieszące się renomą. Na konferencję zaprasza się w nagrodę, a nie za karę. Dlatego też koncentrowanie się wyłącznie na aspektach organizacyjnych jest poważnym błędem. Uczestnicy przyjeżdżają, aby dzielić się swoją wiedzą, zdobywać nowe doświadczenia, a także dobrze się bawić. Wybierając więc miejsce, zadbaj także o to, aby ciekawa była również jego otoczka i atrakcje dostępne dla uczestników.

Znamy takie miejsce…

Miejsce, w którym znajdziesz inspirację na atrakcyjną konferencję są niewątpliwie Termy Uniejów. Ciekawie położone, o historycznym charakterze i uzdrowiskowym klimacie, zagwarantują Ci warunki idealne. Resztę dopełnią zaproszeni przez Ciebie goście. Zresztą nie tylko konferencje są tu bardzo udane. Ogromną popularnością cieszą się tu również imprezy firmowe. Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław – tu przyjeżdżają goście z całej Polski. I wszyscy twierdzą, że było warto.

Jeśli więc chcesz, aby Twoja konferencja nie była nudna, zadbaj zarówno o miejsce, gości, jak i atrakcje, którymi będziesz mógł pozytywnie ich zaskoczyć.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.konferencje-uniejow.pl/sale-konferencyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com