Kobieta plus size na karaibskim karnawale – co założyć?

Słyszałeś o karaibskich karnawałach – epickich imprezach, imprezach non-stop, muzyce towarzyskiej, braku snu i niezliczonych opowieściach o tym, że jest to absolutna konieczność dla każdego podróżnika przebywającego na tych wyspach? Widziałeś także zdjęcia pięknych kostiumów ozdobionych piórami, klejnotami i koralikami i prawdopodobnie powiedziałeś sobie, że tylko chude lub wysportowane kobiety mogą nosić te kostiumy. To nie może być dalsze od prawdy!

Jeśli jesteś kobietą z kilkoma dodatkowymi kilogramami, która ma karnawał karaibski na swojej liście podróży, ten przewodnik po kostiumach karnawałowych jest właśnie dla Ciebie.

Wybór odpowiedniego kostiumu

Karnawał na każdej wyspie obejmuje tak zwany sezon wprowadzenia zespołu. Każdy zespół maskaradowy przedstawia motyw i kostiumy na nadchodzący karnawał. Daje to potencjalnym maskaradom – a.k.a – szansę zobaczenia, jak wygląda każdy kostium, oferując jednocześnie wrażenia, które będziesz mieć po zarejestrowaniu się w zespole.

Podczas gdy możesz zobaczyć model biustonoszy z drutu i skąpych bikini, które są modelowane podczas premiery zespołu, wiele maskaradowych zespołów oferuje wiele opcji, które pomogą dostosować kostium do własnych upodobań. Chociaż niektóre projekty kostiumów nie są wykonane z myślą o krągłej kobiecie, wszyscy zasługują na to samo doświadczenie. Dlatego coraz częściej widać, że wprowadza się stroje karnawałowe wzbogacone o opcje monokini, aby każdy mógł się dopasować i być częścią tego doświadczenia.

Wysoki stan spodni, biustonosze z pełnym pokryciem lub jednoczęściowe body to kilka opcji dostępnych przez wiele maskujących zespołów za dodatkową opłatą. Ważne jest, aby poczekać na uruchomienie strony zespołu, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje. Jeśli opcja, o której myślisz, nie jest dostępna, pytaj. Krągłe kobiety nie powinny wahać się skontaktować z projektantami kostiumów lub kierownikami sekcji, którzy wykonują kostiumy, i zapytać, czy dokonują modyfikacji, czy też mają różne warianty kostiumów. Zdziwiłbyś się, co mogą zrobić!

Dodatkowa wskazówka: pamiętaj, aby zapakować własne opcje staników i majtek z wysokim stanem – warto je mieć w razie czego. Upewnij się, że są tego samego koloru lub zbliżone do koloru oryginalnego zestawu, na wypadek, gdybyś musiał zamienić go z jakiegokolwiek powodu.

Dostosowanie jest kluczem

Dostosowanie wyglądu ciała to kolejny sposób, aby kostium karnawałowy pasował do twoich kształtów. Projektanci tworzą niestandardowe elementy, które idealnie pasują do Twojego karnawałowego stroju. Od obuwia po wysadzaną kamieniami odzież – znajdzie się coś, co jest odpowiednie dla każdego, bez względu na kształt i rozmiar. W końcu karnawał powinien być dla wszystkich i nie powinno być żadnych ograniczeń. Kluczem do sukcesu jest wiedzieć, co uzupełnia Twój typ ciała i kształt, aby znaleźć równowagę między seksownością a dopasowaniem.

Również posiadanie odpowiednich akcesoriów jest ważne, aby pomóc krągłym kobietom wyglądać i czuć się najlepiej, gdy są w drodze na karnawał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com