Czy bombki z nadrukiem są dobrym pomysłem na prezent?  

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wiele firm rozgląda się już za prezentami dla współpracowników, kontrahentów. W parze z nimi idzie chęć zakupu gadżetów z logo firmy, aby zwiększyć poziom rozpoznawalności marki, zwiększyć świadomość wśród potencjalnych klientów. Taki produkt może być ozdobą świąteczną w recepcji firmy, zawisnąć na choince lub pełnić rolę prezentu dla współpracowników.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie bombek z nadrukiem?

Bombki z nadrukiem zamówione poprzez stronę Nana.com stanowią jeden z najlepszych upominków świątecznych dla grona najważniejszych klientów. Z pewnością wywołają również uśmiech na twarzach pracowników, taki gest zostanie z pewnością przyjęty jako serdeczny i płynący prosto z serca. Generalnie większość ozdób świątecznych, w tym bombki wywołują raczej głównie same pozytywne skojarzenia. Umieszczone na nich logo firmy sprawi natomiast, że będą się one kojarzyły właśnie z miejscem świadczenia pracy. Przy wyborze bombek z nadrukiem należy stawiać wyłącznie na produkty najwyższej jakości, najlepiej ze szklanych tworzyw, plastik mógłby wyglądać dość tandetnie. Jakość jest kluczowym elementem, w końcu ma być to produkt reklamujący firmę, czyli niestandardowa forma wizytówki.

Ponadto nie jest tajemnicą, że wykonane z należytą starannością produkty służą użytkownikom przez znacznie dłuższy czas. Zawieszenie bombek z nadrukiem na firmowej choince ma sens wówczas, gdy drzewko ustawione jest w części, gdzie przyjmuje się klientów i interesantów. Taką formę reklamy można zaliczyć do mało nachalnej, a naprawdę subtelnej i prezentującej się wręcz nienagannie.

Gdzie można zaopatrzyć się w bombki z nadrukiem?

Bombki z nadrukiem można zamówić poprzez stronę Nana. com, zwłaszcza, jeśli chce się zyskać produkt wykonany z najwyższą starannością. Na powierzchni produktu można umieścić samo logo, nazwę firmy lub krótki tekst – każda z tych opcji przybliża do celu takiego zabiegu, czyli reklamowania usług i produktów firmy. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na bombce krótkich życzeń bożonarodzeniowych, które z pewnością umilą ten wyjątkowy czas w roku. Wybór treści lub grafik należy wyłącznie do klienta, wykonawcy nie czynią żadnych sugestii, mogą jedynie przedstawić dostępne gotowe wzory bombek. Ceny są zróżnicowane i zależne od ilości bombek, ponieważ dostępne są pojedyncze sztuki oraz gotowe zestawy – te drugie zapakowane są zazwyczaj w bardzo estetyczne pudełko. To gotowy pomysł na prezent dla osób, które przez ostatni rok owocnie współpracowały z daną firmą.

Taki podarunek skutecznie przypomina o pewnego rodzaju specjalnej więzi, która łączy obie strony współpracy. Inną opcją są bombki z nadrukiem, które zawiesza się na specjalnie przygotowanej konstrukcji, wówczas produkt spełnia rolę ciekawej ozdoby świątecznej, można ją postawić w dobrze widocznym miejscu w biurze, na recepcji. Bombki z nadrukiem cieszą się rosnącą popularnością, co właściwie nie powinno nikogo dziwić, to elegancki i zwracający uwagę przedmiot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com