Cygaro – jak je palić z przyjemnością i bez szkody dla innych?

Czy jesteś zmęczony nieuprzejmymi spojrzeniami, kiedy wyciągasz cygaro? Znajomość prawidłowej etykiety palenia jest kluczowa, szczególnie w przypadku różnych zakazów palenia w miejscach publicznych i ograniczeń w przepisach dotyczących palenia publicznego obowiązujących w naszym kraju. To może być wyzwanie, które możesz zręcznie opanować, stosując szereg strategii.

Najpierw zapytaj innych przed zapaleniem – czy komuś to nie przeszkadza

Jeśli nie jest to sklep z cygarami, ale jesteś w mieszanym tłumie lub spotykasz się z niepalącymi, zawsze pytaj o pozwolenie przed zapaleniem cygaretki. Wiele osób nie może znieść zapachu dymu. Ponadto, ktoś może mieć problemy zdrowotne, a nawet zagrażające życiu, które wymagają od tego, żeby trzymać się z dala od palenia, przebywając w pobliżu tej osoby.

Nie pal w pobliżu dzieci i kobiet w ciąży.  Za wszelką cenę należy unikać palenia w towarzystwie dzieci – jest to oczywiście szkodliwe, ale warto pamiętać że palenie może również wywoływać ataki astmy u dzieci. Ponadto, dzieci są bardziej podatne na rozwój wielu chorób, takich jak zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i infekcje ucha, gdy są narażone na dym tytoniowy. Tym samym unikaj palenia w parkach i na placach zabaw. W wielu miastach obowiązują przepisy zakazujące palenia w parkach i na placach zabaw. Parki i place zabaw wypełnione są dziećmi, ciężarnymi matkami i rodzinami. W rezultacie unikaj palenia na tych terenach rekreacyjnych, a cygara i cygaretki wysokiej jakości jakie nabędziesz tutaj http://www.skleptytoniowy.pl/cygara-i-cygaretki/cygara-sklep/ zostaw sobie na przyjemy wieczór w towarzystwie innych palących dorosłych.

Nawet, jeśli odwiedzasz sklep z cygaretkami – pal na zewnątrz, kiedy tylko jest to możliwe. Nie zawsze wygodne jest palenie na zewnątrz, ale jest to konieczne, gdy jesteś w domu i w pobliżu innych niepalących. Inni ludzie mogą uważać zapach dymu za uciążliwy. Ponadto bierne palenie powoduje ponad 41 000 zgonów rocznie, a narażenie innych na dym papierosowy zwiększa ich szanse na rozwój i cierpienie z powodu raka płuc, infekcji dróg oddechowych i astmy.

Bądź ostrożny nawet podczas palenia w miejscach takich jak bar na świeżym powietrzu i inne miejsca towarzyskie umieszczone na świeżym powietrzu. Jeśli palisz na świeżym powietrzu, upewnij się, że palisz z dala od drzwi. Dzięki temu dym nie dostanie się do wnętrza, które nie będzie po kilku chwilach wyglądać jak hurtownia cygar.

Poczekaj, aż będziesz mógł przenieść się do pustego miejsca. Niektórzy ludzie nie lubią zapachu dymu papierosowego. Dym papierosowy może również wywoływać ataki astmy i powodować duże cierpienie osób z autyzmem lub osób z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego. Palenie z dala od społeczeństwa jest kwestią zarówno uprzejmości, jak i bezpieczeństwa. Cygaro to synonim bycia dżentelmenem, a więc za każdym razem gdy odwiedzisz sklep z cygarami i wyjdziesz z nową, rozkoszną zdobyczą – pamiętaj o tym i zostaw palenie cygara aż do momentu, gdy znajdziesz się w swoim domu – przy kominku.

[TB]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com