Zarabiaj więcej ze sklepem internetowym

Prowadzenie własnego sklepu stacjonarnego nie zawsze przynosi optymalne zyski. Zmieniający się styl życia sprawia, że coraz więcej zakupów ma miejsce w Internecie. Otwarcie sklepu internetowego jest zatem sposobem na zwiększenie zysków i zdobycie nowych klientów. W przeniesieniu biznesu do sieci pomaga oprogramowanie PrestaShop. Dowiedz się więcej o jego zaletach.

  1. Dlaczego warto wybrać PrestaShop?
  2. Co daje sklep internetowy na PrestaShop?

Do prowadzenia sklepu internetowego potrzeba jest przede wszystkim odpowiednio przygotowana strona. Bez niej niemożliwe jest przedstawienie produktów z oferty w atrakcyjny sposób i przyciągnięcie nowych klientów. Sklep Prestashop rozwiązuje ten problem, gdyż zapewnia wszystkie funkcjonalności ważne dla klientów i właściciela biznesu. Dowiedz się więcej o zaletach tworzenia sklepów internetowych na PrestaShop.

Dlaczego warto wybrać PrestaShop?

PrestaShop to platforma sprzedażowa opensource, która umożliwia przygotowanie sklepu z dowolnym asortymentem. Z pomocą Coolbrand można dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika, korzystając zarówno z gotowych szablonów, jak i przenosząc sklep z innej platformy. PrestaShop w pełni przystosowano do sprzedaży online, dlatego strona www jest odpowiednio zabezpieczona w celu przechowywania danych klientów i przyjmowania płatności bezgotówkowych.

Platforma daje dostęp do logów serwera www, pełnego panelu administracyjnego i innych ustawień. Dodatkowo zapewnia certyfikat ssl, dlatego wszystkie dane klientów są w pełni bezpieczne. PrestaShop sprawdza się zarówno w przypadku małych, jak i dużych sklepów, które w ramach przestrzeni serwera funkcjonują szybko bez względu na liczbę dostępnych towarów.

Co daje sklep internetowy na PrestaShop?

Sklep internetowy w modelu open source PrestaShop umożliwia szybkie wejście do biznesu bez ponoszenia wysokich nakładów na pracę programisty i tworzenie sklepu od podstaw. Gotowy szablon z licznymi funkcjami w panelu administracyjnym sprawia, że strona Twojego sklepu jest przejrzysta i intuicyjna od samego początku. Klienci cenią ją za pozytywne doświadczenia zakupowe i rzadziej porzucają koszyki przed dokonaniem transakcji. PrestaShop jest dzięki temu idealnym wyborem dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie. Gotowe, sprawdzone rozwiązanie ułatwia wejście w biznes i zdobywanie grona stałych klientów w każdej branży. Sklep działa przez całą dobę, dlatego jego obroty rosną, a koszty prowadzenia działalności są mniejsze niż w przypadku budowy własnej platformy sprzedażowej od zera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com