Wystawianie plakatów, światełka, a może fototapeta? Upiększamy sypialnię!

Wiele osób decyduje się na umieszczenie telewizora na ścianie naprzeciwko łóżka. Ale co, jeśli chcesz zrobić coś innego – jak skutecznie udekorować ścianę naprzeciwko łóżka?

Najlepszym sposobem na udekorowanie ściany naprzeciwko łóżka jest stworzenie fototapety ze wspomnieniami – inspiracji szukaj tutaj: https://tappy.pl. Opcją są też wiszące lampki choinkowe; wystawianie plakatów lub obrazów, instalowanie półek sześciokątnych, popisywanie się trofeami, gobelin i pomalowanie tej ściany na inny kolor. Pozostała część tego artykułu rozwija te metody, aby dać Ci wgląd w kilka praktycznych sposobów, aby ściana naprzeciwko łóżka była bardziej atrakcyjna i funkcjonalna.

Fototapeta i zdjęcia

Jednym z najskuteczniejszych i najbardziej sentymentalnych sposobów na udekorowanie ściany naprzeciwko łóżka jest stworzenie „ściany ze zdjęciami”, która ukazuje kluczowe chwile w Twoim życiu.

To jeden z ulubionych sposobów na udekorowanie każdej ściany w sypialni, ponieważ tworzy sentymentalną atmosferę, która sprawia, że sypialnia jest bezpieczną przystanią pełną dobrych wspomnień. Jest to świetny sposób na wykorzystanie dowolnych zdjęć, które zwykle przechowujesz w pudełku z pamiątkami, i wyświetlanie ich zamiast tego, a także dodaje naprawdę osobistego charakteru do Twojego pokoju.

Istnieje kilka sposobów na stworzenie swojej fototapety i zależy to nie tylko od tego, jak chcesz, aby wyglądała, ale także od tego, czy jesteś w wynajmowanym, czy kupionym na kredyt mieszkaniu.

Jak stworzyć fototapetę w wynajętych sypialniach?

W przypadku wynajmowanych domów zalecamy nie używać kleju samoprzylepnego ani niczego podobnego, ponieważ pozostawiają one ślady tłuszczu na ścianie, co może spowodować utratę kaucji. Zamiast tego weź trochę sznurka i przyklej do tego swoje zdjęcia za pomocą kołków lub pinezki, pozostawiając przestrzeń między każdym zdjęciem, aby wyglądało efektownie.

Po zakończeniu użyj zdejmowanych lepkich haczyków (nie powinny zostawiać śladów!), aby zawiesić linię zdjęć tak, aby wisiała lekko luźno.

Jak stworzyć fototapetę we własnym domu?

Jeśli nie musisz się martwić o ściany, możesz użyć prostej lepkiej pinezki, co oznacza, że ​​możesz umieścić je w dowolnym miejscu i ułożyć tak, jak chcesz! Możesz też zamówić fototapety, które naprawdę robią wrażenie i wykleić nimi całą ścianę. Znajdziesz je tutaj: https://tappy.pl/oferta/fototapety-do-sypialni/. Jeśli chcesz, aby było trochę przytulniej, dodaj trochę bajkowych świateł – ponieważ wygląda to świetnie z wyłączonym głównym światłem… co ładnie prowadzi nas do wskazówki numer dwa.

Zawieś bajkowe lampki, aby stworzyć atmosferę

Lampki są świetnym dodatkiem do ściany naprzeciwko łóżka, dodają przytulności. Jak więc skutecznie zawiesić bajkowe lampki na ścianie naprzeciwko łóżka? Cóż, naprawdę można łatwo zawiesić różne kolorowe światła na ścianie za pomocą tych samych lepkich haczyków, które są używane w podejściu do ściany fotograficznej. Proponuję użyć dwóch różnych zestawów, z których oba mają kontrastujące kolory, i krzyżować je nieco, gdy je układasz… tak jak z choinką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com