Szukasz biura do wynajęcia w Warszawie? Postaw na Mokotów!

Gdzie wynająć biuro w Warszawie? Przed tym dylematem staje wiele firm zainteresowanych ulokowaniem swej siedziby w stolicy. Korzystnych opcji do wyboru jest kilka – jedną z nich jest Mokotów.

Atrakcyjna lokalizacja firmowej siedziby to ważny czynnik wpływający na wizerunek i reputację przedsiębiorstwa. Sporo firm decyduje się na ulokowanie swej siedziby w Warszawie, ponieważ jest to największy w Polsce ośrodek handlowy i biznesowy. Łączne zasoby powierzchni biurowych stolicy sięgają 5,5 mln m kw. – pod tym względem Warszawa jest krajowym liderem.

Biuro w Warszawie – nie tylko w Śródmieściu

Najbardziej poszukiwanymi biurami do wynajęcia w Warszawie są te usytuowane w Śródmieściu. W centrum miasta znajduje się 1,5 mln m kw. użytkowych powierzchni  biurowych. Warto jednak przypomnieć, iż od kilku lat na rynku biurowych nieruchomości przeznaczonych na wynajem wyraźnie widoczny jest nowy trend. Firmy o zróżnicowanym profilu działalności są coraz częściej zainteresowane wynajęciem biura poza centrum, gdzie czynsze są najwyższe w stolicy. Mokotów, Wola i Ochota to trzy doskonałe lokalizacje, które warto mieć na oku przy poszukiwaniu odpowiedniego lokalu na siedzibę firmy.

Mokotów – potencjał doceniony przez deweloperów

Całkowite zasoby powierzchni biurowych Mokotowa wynoszą 1 mln m kw. To najlepsza niecentralna lokalizacja biurowa w stolicy, która w przeciągu paru ostatnich lat mocno się zmieniła. Przede wszystkim przybyło tutaj nowoczesnych kompleksów biurowych takich jak np. Neopark, Villa Metro czy Horizon Plaza. W planach deweloperów jest budowa kolejnych biurowców. Ponadto ogromny wpływ na rozwój dzielnicy mają liczne inwestycje z zakresu nieruchomości mieszkaniowych – Mokotów stał się modnym miejscem zarówno do życia, jak i do pracy. Jest też świetnie skomunikowany z innymi częściami Warszawy – to istotny aspekt wpływający na decyzję w sprawie biura do wynajęcia na Mokotowie. Dzielnica Mokotów cieszy się opinią biurowego zagłębia Warszawy, które przeszło ogromną metamorfozę i przybrało nowoczesne oblicze. Więcej na https://www.vertigoproperty.pl/oferta/biura-mokotow/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obsługiwane przez: Investing.com